Regionální liga juniorů

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třemošná 3 3 0 0 0 20:4 9 6.67 1.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Příbram 2 2 0 0 0 10:2 6 5.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Rokycany 3 1 0 0 2 16:14 3 5.33 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Tachov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Klatovy 2 0 0 0 2 0:5 0 0.00 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Žebrák 2 0 0 0 2 2:23 0 1.00 11.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 2 2 0 0 0 20:6 6 10.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 2 2 0 0 0 16:2 6 8.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 3 1 0 0 2 8:21 3 2.67 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Ostrov 2 0 1 0 1 3:11 2 1.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Mostečtí Lvi 3 0 0 1 2 8:15 1 2.67 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 3 3 0 0 0 29:5 9 9.67 1.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 3 2 0 0 1 23:9 6 7.67 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Mělník 2 1 0 0 1 13:11 3 6.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Děčín 2 1 0 0 1 9:17 3 4.50 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Louny 3 1 0 0 2 10:29 3 3.33 9.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Bílina 3 0 0 0 3 7:20 0 2.33 6.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kralupy nad Vltavou 3 3 0 0 0 11:6 9 3.67 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Hvězda Praha 3 2 0 0 1 18:6 6 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Letňany 3 2 0 0 1 12:4 6 4.00 1.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J PZ Kladno 3 1 0 0 2 8:13 3 2.67 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 3 1 0 0 2 9:17 3 3.00 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 3 0 0 0 3 4:16 0 1.33 5.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 3 3 0 0 0 23:4 9 7.67 1.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poděbrady 3 3 0 0 0 11:2 9 3.67 0.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kolín 3 1 1 0 1 13:10 5 4.33 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 3 1 0 1 1 9:12 4 3.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černošice 3 0 0 0 3 6:18 0 2.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kutná Hora 3 0 0 0 3 2:18 0 0.67 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 3 3 0 0 0 18:8 9 6.00 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nový Bydžov 1 1 0 0 0 3:2 3 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 3 0 1 0 2 8:10 2 2.67 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Nová Paka 2 0 0 1 1 5:10 1 2.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Frýdlant 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Lomnice nad Popelkou 1 0 0 0 1 2:6 0 2.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 3 3 0 0 0 19:7 9 6.33 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J České Budějovice B 3 2 0 0 1 20:10 6 6.67 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Tábor 3 2 0 0 1 15:9 6 5.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 3 2 0 0 1 9:7 6 3.00 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Strakonice 3 0 0 0 3 7:18 0 2.33 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Český Krumlov 3 0 0 0 3 6:25 0 2.00 8.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 3 3 0 0 0 19:5 9 6.33 1.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 3 2 1 0 0 19:8 8 6.33 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 3 2 0 0 1 9:6 6 3.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 3 1 0 0 2 17:13 3 5.67 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Vlašim 3 0 0 1 2 8:21 1 2.67 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Velké Meziříčí 3 0 0 0 3 5:24 0 1.67 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Pardubice B 3 2 1 0 0 23:6 8 7.67 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Chrudim 3 2 0 1 0 15:13 7 5.00 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Světlá nad Sázavou 3 2 0 0 1 11:9 6 3.67 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Chotěboř 3 1 0 0 2 15:14 3 5.00 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Hlinsko 3 1 0 0 2 12:14 3 4.00 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 3 0 0 0 3 4:24 0 1.33 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 2 2 0 0 0 19:3 6 9.50 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Lanškroun 3 2 0 0 1 16:8 6 5.33 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Česká Třebová 3 2 0 0 1 14:15 6 4.67 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 2 1 0 0 1 9:7 3 4.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 3 1 0 0 2 7:12 3 2.33 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 3 0 0 0 3 1:21 0 0.33 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Jaroměř 3 3 0 0 0 30:6 9 10.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nové Město nad Metují 3 3 0 0 0 22:7 9 7.33 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 2 1 0 0 1 37:6 3 18.50 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Třebechovice pod Orebem 3 1 0 0 2 15:26 3 5.00 8.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Opočno 2 0 0 0 2 4:21 0 2.00 10.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Náchod 3 0 0 0 3 6:48 0 2.00 16.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 2 2 0 0 0 10:4 6 5.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Uherský Brod 3 2 0 0 1 11:6 6 3.67 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Hodonín 2 1 0 0 1 7:7 3 3.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Boskovice 3 1 0 0 2 10:16 3 3.33 5.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Technika Brno 2 0 0 0 2 2:7 0 1.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 3 3 0 0 0 23:3 9 7.67 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 3 2 0 0 1 20:10 6 6.67 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 3 2 0 0 1 10:5 6 3.33 1.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Černí Vlci 3 1 0 0 2 15:13 3 5.00 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Prostějov 3 1 0 0 2 6:13 3 2.00 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 3 0 0 0 3 1:31 0 0.33 10.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Český Těšín 3 1 2 0 0 10:7 7 3.33 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Opava 3 1 1 0 1 18:9 5 6.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poruba 2 1 0 1 0 11:7 4 5.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Frýdek-Místek 3 1 0 1 1 13:10 4 4.33 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Orlová 3 1 0 0 2 9:22 3 3.00 7.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 2 0 0 1 1 3:9 1 1.50 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz