Regionální liga juniorů

RLJ – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Příbram 4 4 0 0 0 36:5 12 9.00 1.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
1 J Třemošná 4 4 0 0 0 36:5 12 9.00 1.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klatovy 4 2 0 0 2 16:10 6 4.00 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Rokycany 5 1 0 0 4 23:33 3 4.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Tachov 0 0 0 0 0 0:0 0 0.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Žebrák 5 0 0 0 5 4:62 0 0.80 12.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kadaň 4 4 0 0 0 47:9 12 11.75 2.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Karlovy Vary B 3 3 0 0 0 26:3 9 8.67 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Klášterec nad Ohří 5 2 0 0 3 12:35 6 2.40 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mostečtí Lvi 5 1 0 1 3 18:31 4 3.60 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Ostrov 5 0 1 0 4 13:38 2 2.60 7.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Ústí nad Labem 5 5 0 0 0 56:11 15 11.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Litoměřice 6 5 0 0 1 50:13 15 8.33 2.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Děčín 6 4 0 0 2 35:34 12 5.83 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Mělník 6 2 0 0 4 33:38 6 5.50 6.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Louny 5 1 0 0 4 14:54 3 2.80 10.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Bílina 6 0 0 0 6 12:50 0 2.00 8.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Hvězda Praha 6 5 0 0 1 36:11 15 6.00 1.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kralupy nad Vltavou 6 5 0 0 1 31:12 15 5.17 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J PZ Kladno 6 4 0 0 2 37:18 12 6.17 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Letňany 6 3 0 0 3 23:20 9 3.83 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Beroun 6 1 0 0 5 13:40 3 2.17 6.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Zbraslav 6 0 0 0 6 7:46 0 1.17 7.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Kobra Praha 6 5 0 0 1 37:14 15 6.17 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Kolín 6 4 1 0 1 33:17 14 5.50 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Poděbrady 6 4 0 0 2 26:14 12 4.33 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Velké Popovice 6 2 1 1 2 21:25 9 3.50 4.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Černošice 6 1 0 1 4 17:35 4 2.83 5.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Kutná Hora 6 0 0 0 6 8:37 0 1.33 6.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Krkonoše 6 6 0 0 0 38:18 18 6.33 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Nová Paka 6 4 0 1 1 21:18 13 3.50 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Benátky nad Jizerou 7 3 1 0 3 24:22 11 3.43 3.14 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Lomnice nad Popelkou 5 1 0 0 4 18:28 3 3.60 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Nový Bydžov 4 1 0 0 3 12:23 3 3.00 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Frýdlant 4 0 0 0 4 14:18 0 3.50 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Písek 6 5 0 0 1 40:14 15 6.67 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Tábor 6 5 0 0 1 31:17 15 5.17 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J České Budějovice B 6 4 0 0 2 41:19 12 6.83 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J DDM České Budějovice 6 3 0 0 3 20:22 9 3.33 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Český Krumlov 6 1 0 0 5 14:49 3 2.33 8.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Strakonice 6 0 0 0 6 17:42 0 2.83 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Třebíč 6 5 0 1 0 36:12 16 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jindřichův Hradec 6 3 2 0 1 30:19 13 5.00 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Žďár nad Sázavou B 6 4 0 0 2 28:13 12 4.67 2.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Pelhřimov 6 2 0 1 3 31:27 7 5.17 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Velké Meziříčí 6 1 1 0 4 17:39 5 2.83 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Vlašim 6 0 0 1 5 11:43 1 1.83 7.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Světlá nad Sázavou 6 5 0 0 1 22:14 15 3.67 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Pardubice B 5 4 1 0 0 49:10 14 9.80 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Chrudim 6 4 0 1 1 25:19 13 4.17 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Hlinsko 6 2 0 0 4 22:40 6 3.67 6.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Chotěboř 6 1 0 0 5 18:26 3 3.00 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Skuteč 5 0 0 0 5 8:35 0 1.60 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Litomyšl 6 5 0 1 0 49:9 16 8.17 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Česká Třebová 6 4 1 0 1 39:25 14 6.50 4.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Lanškroun 6 4 0 0 2 32:20 12 5.33 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Polička 5 2 0 0 3 14:21 6 2.80 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Moravská Třebová 6 1 0 0 5 9:36 3 1.50 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Choceň 5 0 0 0 5 6:38 0 1.20 7.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Nové Město nad Metují 6 6 0 0 0 38:12 18 6.33 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Jaroměř 6 5 0 0 1 64:19 15 10.67 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Dvůr Králové nad Labem 5 2 0 0 3 54:20 6 10.80 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Opočno 5 2 0 0 3 18:47 6 3.60 9.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Třebechovice pod Orebem 6 1 0 0 5 16:50 3 2.67 8.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Náchod 6 1 0 0 5 17:59 3 2.83 9.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Warriors Brno 4 4 0 0 0 19:7 12 4.75 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Uherský Brod 5 3 0 0 2 15:11 9 3.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Hodonín 5 3 0 0 2 21:19 9 4.20 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Technika Brno 5 1 0 0 4 12:19 3 2.40 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Boskovice 5 1 0 0 4 15:26 3 3.00 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Šumperk 6 5 1 0 0 48:9 17 8.00 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Valašské Meziříčí 6 3 0 2 1 34:21 11 5.67 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Kroměříž 6 3 1 0 2 20:13 11 3.33 2.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Černí Vlci 6 2 0 0 4 23:32 6 3.83 5.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Prostějov 6 2 0 0 4 19:39 6 3.17 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Nový Jičín 6 1 0 0 5 13:43 3 2.17 7.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLJ – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 J Opava 6 3 1 1 1 31:16 12 5.17 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 J Poruba 4 3 0 1 0 18:10 10 4.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 J Český Těšín 4 1 3 0 0 14:10 9 3.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 J Frýdek-Místek 6 2 0 1 3 21:19 7 3.50 3.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 J Orlová 4 2 0 0 2 14:26 6 3.50 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 J Karviná 6 0 0 1 5 12:29 1 2.00 4.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz