Regionální liga dorostu

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 6 5 0 0 1 38:6 15 6.33 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 6 4 0 0 2 20:21 12 3.33 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Tachov 5 2 1 0 2 22:24 8 4.40 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 5 2 0 0 3 25:25 6 5.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Ostrov 6 2 0 0 4 20:28 6 3.33 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Klášterec nad Ohří 6 1 0 1 4 18:39 4 3.00 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 4 4 0 0 0 60:14 12 15.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 5 3 1 0 1 37:21 11 7.40 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 5 2 0 1 2 31:30 7 6.20 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 5 2 0 0 3 16:33 6 3.20 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 5 0 0 0 5 14:60 0 2.80 12.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 5 5 0 0 0 32:1 15 6.40 0.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 5 4 0 0 1 29:9 12 5.80 1.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 6 4 0 0 2 17:17 12 2.83 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 5 2 0 0 3 11:15 6 2.20 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Varnsdorf 5 1 0 0 4 10:27 3 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Lípa 6 0 0 0 6 8:38 0 1.33 6.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 6 6 0 0 0 53:10 18 8.83 1.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Mladá Boleslav B 6 4 0 0 2 37:13 12 6.17 2.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Lomnice nad Popelkou 6 4 0 0 2 31:34 12 5.17 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 6 2 0 0 4 22:37 6 3.67 6.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 5 1 0 0 4 17:33 3 3.40 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 5 0 0 0 5 10:43 0 2.00 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 6 5 0 0 1 44:14 15 7.33 2.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 6 5 0 0 1 24:16 15 4.00 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Domažlice 6 2 0 1 3 20:34 7 3.33 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Beroun 6 2 0 0 4 19:33 6 3.17 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Příbram 5 1 1 0 3 11:15 5 2.20 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Strakonice 5 1 0 0 4 20:26 3 4.00 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 6 4 1 0 1 46:17 14 7.67 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 6 4 1 0 1 44:18 14 7.33 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 6 4 0 1 1 46:18 13 7.67 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 6 2 0 2 2 16:23 8 2.67 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 5 0 1 0 4 9:30 2 1.80 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 5 0 0 0 5 6:61 0 1.20 12.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 5 5 0 0 0 20:4 15 4.00 0.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 5 4 0 0 1 31:11 12 6.20 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pardubice B 4 2 0 0 2 19:11 6 4.75 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 4 0 0 0 4 4:25 0 1.00 6.25 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 4 0 0 0 4 7:30 0 1.75 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 6 5 1 0 0 47:12 17 7.83 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 6 5 0 0 1 41:15 15 6.83 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 5 3 0 1 1 28:16 10 5.60 3.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Soběslav 5 1 0 0 4 17:36 3 3.40 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Písek 5 1 0 0 4 8:29 3 1.60 5.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 5 0 0 0 5 10:43 0 2.00 8.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 3 3 0 0 0 26:1 9 8.67 0.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 5 3 0 0 2 30:14 9 6.00 2.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 5 2 0 0 3 23:33 6 4.60 6.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 4 2 0 0 2 14:27 6 3.50 6.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 5 1 0 0 4 12:30 3 2.40 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 6 5 0 0 1 42:22 15 7.00 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litomyšl 5 3 0 0 2 18:16 9 3.60 3.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Lanškroun 5 3 0 0 2 19:19 9 3.80 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 4 2 0 0 2 17:15 6 4.25 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 3 1 0 0 2 18:12 3 6.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 5 0 0 0 5 11:41 0 2.20 8.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jaroměř 5 4 0 1 0 45:11 13 9.00 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Hronov 4 3 1 0 0 38:8 11 9.50 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 4 2 0 0 2 23:23 6 5.75 5.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nové Město nad Metují 5 1 0 0 4 18:56 3 3.60 11.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opočno 4 0 0 0 4 13:39 0 3.25 9.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Lions 5 3 1 1 0 36:23 12 7.20 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kroměříž 6 3 1 1 1 29:21 12 4.83 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 6 2 1 1 2 28:23 9 4.67 3.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 6 3 0 0 3 36:37 9 6.00 6.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 6 2 0 0 4 26:36 6 4.33 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 5 1 0 0 4 19:34 3 3.80 6.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 6 6 0 0 0 37:7 18 6.17 1.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Uherské Hradiště 6 4 0 0 2 38:20 12 6.33 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Frýdek-Místek 6 3 1 0 2 26:22 11 4.33 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Černí Vlci 6 2 1 0 3 22:26 8 3.67 4.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Valašské Meziříčí 6 1 0 1 4 28:43 4 4.67 7.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 6 0 0 1 5 16:49 1 2.67 8.17 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 6 5 0 0 1 48:17 15 8.00 2.83 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 4 4 0 0 0 39:10 12 9.75 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Orlová 5 3 0 0 2 38:42 9 7.60 8.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Třinec B 3 1 0 0 2 14:14 3 4.67 4.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 5 1 0 0 4 18:42 3 3.60 8.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 5 0 0 0 5 17:49 0 3.40 9.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz