Regionální liga dorostu

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Sokolov 2 2 0 0 0 18:6 6 9.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Karlovy Vary B 1 1 0 0 0 6:2 3 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 2 1 0 0 1 7:7 3 3.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Tachov 2 0 1 0 1 7:10 2 3.50 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 2 0 0 1 1 7:18 1 3.50 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Cheb 1 0 0 0 1 2:4 0 2.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Litvínov B 2 2 0 0 0 12:4 6 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kadaň 1 1 0 0 0 21:1 3 21.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Slaný 2 1 0 0 1 7:11 3 3.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Bílina 1 0 0 0 1 2:5 0 2.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 2 0 0 0 2 5:26 0 2.50 13.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 2 2 0 0 0 11:1 6 5.50 0.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Děčín 2 2 0 0 0 10:6 6 5.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Kralupy nad Vltavou 2 1 0 0 1 5:7 3 2.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Varnsdorf 1 0 0 0 1 4:6 0 4.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 2 0 0 0 2 4:9 0 2.00 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Litoměřice 1 0 0 0 1 1:6 0 1.00 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 2 2 0 0 0 20:4 6 10.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Mladá Boleslav B 2 1 0 0 1 15:7 3 7.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Jablonec nad Nisou 2 1 0 0 1 11:12 3 5.50 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Lomnice nad Popelkou 2 1 0 0 1 6:17 3 3.00 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Frýdlant 1 0 0 0 1 6:9 0 6.00 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Krkonoše 1 0 0 0 1 3:12 0 3.00 12.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Rokycany 3 3 0 0 0 11:3 9 3.67 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Plzeň B 3 2 0 0 1 21:8 6 7.00 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Domažlice 3 1 0 1 1 12:21 4 4.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Beroun 3 1 0 0 2 11:20 3 3.67 6.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Příbram 2 0 1 0 1 5:6 2 2.50 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Strakonice 2 0 0 0 2 9:11 0 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 3 2 1 0 0 22:8 8 7.33 2.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 2 2 0 0 0 23:1 6 11.50 0.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 3 2 0 0 1 30:10 6 10.00 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 2 0 0 2 0 5:7 2 2.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 3 0 1 0 2 8:17 2 2.67 5.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 3 0 0 0 3 2:47 0 0.67 15.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 3 3 0 0 0 12:3 9 4.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 2 2 0 0 0 17:5 6 8.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pardubice B 2 0 0 0 2 5:7 0 2.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 1 0 0 0 1 0:7 0 0.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 2 0 0 0 2 3:15 0 1.50 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 2 1 1 0 0 17:5 5 8.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vlašim 2 1 0 1 0 11:7 4 5.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D České Budějovice B 1 1 0 0 0 9:1 3 9.00 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 2 1 0 0 1 6:11 3 3.00 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D DDM České Budějovice 1 0 0 0 1 2:7 0 2.00 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Soběslav 2 0 0 0 2 3:17 0 1.50 8.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Pelhřimov 2 2 0 0 0 15:7 6 7.50 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jihlava B 1 1 0 0 0 5:0 3 5.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ledeč nad Sázavou 2 1 0 0 1 8:11 3 4.00 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Chotěboř 1 0 0 0 1 1:3 0 1.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Třebíč 2 0 0 0 2 2:10 0 1.00 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 3 3 0 0 0 19:12 9 6.33 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litomyšl 1 1 0 0 0 6:4 3 6.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Lanškroun 2 1 0 0 1 8:9 3 4.00 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Skuteč 1 0 0 0 1 3:4 0 3.00 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Polička 1 0 0 0 1 6:8 0 6.00 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 2 0 0 0 2 6:11 0 3.00 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jaroměř 2 1 0 1 0 21:5 4 10.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Choceň 1 1 0 0 0 9:3 3 9.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Hronov 1 0 1 0 0 4:3 2 4.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 1 0 0 0 1 3:9 0 3.00 9.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 1 0 0 0 1 1:18 0 1.00 18.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Lions 2 1 1 0 0 14:6 5 7.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kroměříž 2 1 0 1 0 9:8 4 4.50 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 2 1 0 0 1 10:6 3 5.00 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Prostějov 2 1 0 0 1 8:7 3 4.00 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hodonín 2 1 0 0 1 14:16 3 7.00 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 2 0 0 0 2 8:20 0 4.00 10.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 2 2 0 0 0 12:4 6 6.00 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 2 2 0 0 0 12:5 6 6.00 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 2 1 0 0 1 21:6 3 10.50 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Černí Vlci 2 1 0 0 1 6:9 3 3.00 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Valašské Meziříčí 2 0 0 0 2 5:14 0 2.50 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 2 0 0 0 2 4:22 0 2.00 11.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 2 2 0 0 0 19:4 6 9.50 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 1 1 0 0 0 13:0 3 13.00 0.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 2 1 0 0 1 13:8 3 6.50 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 2 1 0 0 1 13:19 3 6.50 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Karviná 1 0 0 0 1 3:11 0 3.00 11.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Opava 2 0 0 0 2 5:24 0 2.50 12.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz