Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz
V soutěžích mladších žáků se nebojuje o republikové tituly, letošní sezona se jim už pomalu blíží k finiši. Jak si hokejisté ročníků 2006 a 2007 stojí v tabulkách žákovské ligy "C" a "D"?
Šesťáci, kteří hrají své soutěže stejným formátem jako osmáci, mají ve třech skupinách z pěti neměnného lídra. Ústecké skupině vládne německý Mannheim, Jihočeské pražská Slavia a Pražské zase Mladá Boleslav.
V Jihomoravské skupině se před Jihlavu, která stále ještě nedohrála několik odložených zápasů po epidemii příušnic, dostal do čela Havlíčkův Brod. Moravskoslezská skupina zase v posledních týdnech přinesla perfektní výkony Třince, který za sebou nechal Vítkovice i Olomouc.
Stejně jako v soutěži sedmáků, i mezi páťáky se po Vánocích spojily Královéhradecká s Libereckou a Olomoucká s Moravskoslezskou skupinou do společných nadstavbových částí a bojů o umístění, kde se předešlé výsledky nezapočítávají.
Vedle „běžných“ skupin soupeří třináctka celků také v soutěži O pohár Ústeckého kraje, kam se jim započítávají i výsledky ze skupiny 6 a 7.
Liga mladších žáků "C" 2006–2007
Skupina 1 – Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
ELZ Jungadler Mannheim |
26 |
23 |
0 |
3 |
179:49 |
46 |
2. |
Rytíři Kladno |
25 |
17 |
3 |
5 |
148:92 |
37 |
3. |
Piráti Chomutov |
24 |
15 |
2 |
7 |
160:89 |
32 |
4. |
PZ Kladno |
26 |
13 |
4 |
9 |
158:110 |
30 |
5. |
HC Stadion Litoměřice |
24 |
12 |
4 |
8 |
136:103 |
28 |
6. |
HC Energie Karlovy Vary |
26 |
10 |
1 |
15 |
142:159 |
21 |
7. |
HC Litvínov |
26 |
7 |
2 |
17 |
108:162 |
16 |
8. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
27 |
7 |
2 |
18 |
88:174 |
16 |
9. |
HC Děčín |
24 |
1 |
0 |
23 |
57:238 |
2 |
Skupina 2 – Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
26 |
24 |
1 |
1 |
178:59 |
49 |
2. |
HC Tábor |
27 |
17 |
5 |
5 |
133:80 |
39 |
3. |
HC Plzeň 1929 |
26 |
15 |
3 |
8 |
166:76 |
33 |
4. |
HC Meteor Třemošná |
27 |
12 |
3 |
12 |
131:109 |
27 |
5. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
27 |
11 |
5 |
11 |
93:106 |
27 |
6. |
HC Motor České Budějovice |
25 |
11 |
4 |
10 |
102:101 |
26 |
7. |
HC Letci Letňany |
27 |
10 |
4 |
13 |
103:117 |
24 |
8. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
26 |
4 |
0 |
22 |
48:161 |
8 |
9. |
HC Strakonice |
25 |
1 |
1 |
23 |
31:176 |
3 |
Skupina 3 – Pražská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
BK Mladá Boleslav |
27 |
24 |
1 |
2 |
250:116 |
49 |
2. |
HC Sparta Praha |
26 |
21 |
2 |
3 |
222:78 |
44 |
3. |
Bílí Tygři Liberec |
26 |
17 |
2 |
7 |
213:112 |
36 |
4. |
Mountfield HK |
25 |
16 |
3 |
6 |
193:125 |
35 |
5. |
HC Dynamo Pardubice |
26 |
12 |
1 |
13 |
184:126 |
25 |
6. |
HC Hvězda Praha |
27 |
9 |
2 |
16 |
137:155 |
20 |
7. |
SC Kolín |
23 |
7 |
1 |
15 |
133:182 |
15 |
8. |
HC Kobra Praha |
27 |
4 |
0 |
23 |
103:282 |
8 |
9. |
HC Chrudim |
25 |
0 |
0 |
25 |
54:313 |
0 |
Skupina 4 – Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
BK Havlíčkův Brod |
24 |
18 |
1 |
5 |
163:96 |
37 |
2. |
HC Dukla Jihlava |
21 |
17 |
0 |
4 |
154:67 |
34 |
3. |
Aukro Berani Zlín |
23 |
14 |
2 |
7 |
122:109 |
30 |
4. |
HC Kometa Brno |
23 |
12 |
4 |
7 |
113:113 |
28 |
5. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
27 |
7 |
3 |
17 |
89:127 |
17 |
6. |
HC ZUBR Přerov |
23 |
6 |
1 |
16 |
105:140 |
13 |
7. |
HCM Warrior Brno |
23 |
1 |
3 |
19 |
82:176 |
5 |
Skupina 5 – Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Oceláři Třinec |
26 |
20 |
3 |
3 |
171:75 |
43 |
2. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
24 |
17 |
3 |
4 |
181:60 |
37 |
3. |
HC Olomouc |
25 |
16 |
4 |
5 |
158:79 |
36 |
4. |
HC AZ Havířov 2010 |
24 |
11 |
2 |
11 |
85:79 |
24 |
5. |
HC RT TORAX Poruba |
26 |
6 |
1 |
19 |
72:171 |
13 |
6. |
HC Černí Vlci |
24 |
5 |
2 |
17 |
56:153 |
12 |
7. |
Metropolia Silesia |
25 |
4 |
1 |
20 |
62:168 |
9 |
Liga mladších žáků "D" 2006–2007
Skupina 6 a 7 – Karlovarská a Ústecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Tachov |
27 |
25 |
1 |
1 |
349:82 |
51 |
2. |
HC Energie Karlovy Vary |
25 |
23 |
0 |
2 |
201:90 |
46 |
3. |
Mostečtí Lvi |
27 |
21 |
2 |
4 |
245:86 |
44 |
4. |
HC Slovan Louny |
25 |
18 |
2 |
5 |
269:94 |
38 |
5. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
27 |
17 |
0 |
10 |
163:124 |
34 |
6. |
HC Mariánské Lázně |
26 |
16 |
1 |
9 |
245:147 |
33 |
7. |
SK Kadaň |
26 |
13 |
4 |
9 |
158:120 |
30 |
8. |
HC Litvínov |
27 |
13 |
3 |
11 |
161:151 |
29 |
9. |
Piráti Chomutov |
26 |
11 |
2 |
13 |
155:172 |
24 |
10. |
HC Draci Bílina |
26 |
11 |
2 |
13 |
192:254 |
24 |
11. |
HC Baník Sokolov |
27 |
10 |
3 |
14 |
112:131 |
23 |
12. |
HC Stadion Cheb |
26 |
8 |
0 |
18 |
141:191 |
16 |
13. |
HC Stadion Litoměřice |
27 |
5 |
1 |
21 |
78:190 |
11 |
14. |
HC Klášterec nad Ohří |
26 |
4 |
1 |
21 |
98:230 |
9 |
15. |
HC Čerti Ostrov |
27 |
2 |
1 |
24 |
77:265 |
5 |
16. |
HC Děčín |
27 |
2 |
1 |
24 |
70:387 |
5 |
Skupina 8 a 9 – Plzeňská a Jihočeská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC LVI 2009 |
29 |
29 |
0 |
0 |
364:55 |
58 |
2. |
IHC Písek |
28 |
24 |
1 |
3 |
337:93 |
49 |
3. |
HC Slavoj Český Krumlov |
27 |
21 |
1 |
5 |
240:63 |
43 |
4. |
TJ DDM Rokycany |
29 |
19 |
4 |
6 |
232:135 |
42 |
5. |
HC Příbram |
29 |
18 |
5 |
6 |
198:95 |
41 |
6. |
HC Spartak Žebrák |
28 |
16 |
4 |
8 |
171:124 |
36 |
7. |
HC Motor České Budějovice |
28 |
15 |
3 |
10 |
223:173 |
33 |
8. |
HC Plzeň 1929 |
28 |
15 |
2 |
11 |
189:150 |
32 |
9. |
HC Milevsko 2010 |
29 |
12 |
3 |
14 |
156:135 |
27 |
10. |
HC Tábor |
28 |
13 |
1 |
14 |
146:129 |
27 |
11. |
Spartak Soběslav |
29 |
13 |
0 |
16 |
162:208 |
26 |
12. |
HC Meteor Třemošná |
29 |
11 |
1 |
17 |
144:185 |
23 |
13. |
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí |
27 |
11 |
0 |
16 |
172:179 |
22 |
14. |
HC Střelci Jindřichův Hradec |
28 |
8 |
3 |
17 |
113:200 |
19 |
15. |
HC Klatovy |
29 |
6 |
2 |
21 |
93:254 |
14 |
16. |
HC Domažlice |
28 |
4 |
1 |
23 |
62:247 |
9 |
17. |
HC Strakonice |
26 |
3 |
1 |
22 |
60:306 |
7 |
18. |
HC Vimperk |
29 |
0 |
0 |
29 |
42:373 |
0 |
Nadstavba skupin 10 a 11 – Královéhradecká a Liberecká
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Bílí Tygři Liberec |
9 |
8 |
1 |
0 |
70:33 |
17 |
2. |
HC Česká Lípa |
9 |
6 |
1 |
2 |
61:41 |
13 |
3. |
Mountfield HK |
8 |
6 |
0 |
2 |
53:29 |
12 |
4. |
HC Lomnice nad Popelkou |
9 |
5 |
0 |
4 |
43:39 |
10 |
5. |
HCM Jaroměř |
9 |
2 |
1 |
6 |
37:51 |
5 |
6. |
HC Stadion Vrchlabí |
7 |
2 |
0 |
5 |
33:47 |
4 |
7. |
HC Frýdlant |
9 |
1 |
1 |
7 |
30:67 |
3 |
8. |
Spartak Nové Město nad Metují |
6 |
1 |
0 |
5 |
20:40 |
2 |
Skupiny 10 a 11 – o umístění
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Náchod |
7 |
5 |
1 |
1 |
46:22 |
11 |
2. |
HC Opočno |
6 |
4 |
1 |
1 |
37:16 |
9 |
3. |
HC Jiřín |
6 |
4 |
0 |
2 |
35:25 |
8 |
4. |
Stadion Nový Bydžov |
6 |
3 |
2 |
1 |
35:27 |
8 |
5. |
HC Nová Paka / Jičín |
7 |
3 |
2 |
2 |
28:25 |
8 |
6. |
TJ HC Jablonec nad Nisou |
6 |
3 |
0 |
3 |
32:28 |
6 |
7. |
HC Turnov 1931 |
7 |
1 |
3 |
3 |
22:35 |
5 |
8. |
HC Trutnov |
7 |
2 |
1 |
4 |
17:31 |
5 |
9. |
SK Třebechovice pod Orebem |
6 |
2 |
0 |
4 |
36:43 |
4 |
10. |
HC TS Varnsdorf |
6 |
0 |
0 |
6 |
22:58 |
0 |
Skupina 12 – Středočeská I
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slavia Praha |
27 |
25 |
0 |
2 |
287:64 |
50 |
2. |
HC Lev Benešov |
28 |
23 |
2 |
3 |
305:124 |
48 |
3. |
HC Berounští Medvědi |
28 |
23 |
0 |
5 |
241:103 |
46 |
4. |
HC Sparta Praha |
27 |
20 |
0 |
7 |
231:115 |
40 |
5. |
SK Černošice |
27 |
15 |
0 |
12 |
172:163 |
30 |
6. |
HC Buldoci Neratovice |
28 |
13 |
3 |
12 |
173:148 |
29 |
7. |
HC Kobra Praha |
27 |
13 |
1 |
13 |
172:158 |
27 |
8. |
Rytíři Kladno |
28 |
8 |
1 |
19 |
106:198 |
17 |
9. |
HC Kralupy nad Vltavou |
28 |
7 |
2 |
19 |
113:244 |
16 |
10. |
HC Rakovník |
28 |
7 |
1 |
20 |
110:248 |
15 |
11. |
PZ Kladno |
28 |
5 |
1 |
22 |
110:277 |
11 |
12. |
Slavoj Velké Popovice |
28 |
1 |
1 |
26 |
87:265 |
3 |
Skupina 13 – Středočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Hvězda Praha |
28 |
26 |
1 |
1 |
342:87 |
53 |
2. |
HC Letci Letňany |
26 |
21 |
1 |
4 |
301:117 |
43 |
3. |
HC Junior Mělník |
25 |
19 |
2 |
4 |
171:110 |
40 |
4. |
HC Benátky nad Jizerou |
29 |
18 |
1 |
10 |
188:101 |
37 |
5. |
SK Sršni Kutná Hora |
26 |
15 |
0 |
11 |
155:147 |
30 |
6. |
SC Kolín |
29 |
14 |
2 |
13 |
165:165 |
30 |
7. |
BK Mladá Boleslav |
27 |
13 |
0 |
14 |
160:160 |
26 |
8. |
HC Nymburský Lev |
27 |
9 |
1 |
17 |
120:192 |
19 |
9. |
HC Buldoci Neratovice |
28 |
7 |
1 |
20 |
112:212 |
15 |
10. |
HC Rytíři Vlašim |
28 |
6 |
2 |
20 |
114:250 |
14 |
11. |
HC Poděbrady |
26 |
5 |
1 |
20 |
77:221 |
11 |
12. |
TJ Slavoj Zbraslav |
27 |
4 |
0 |
23 |
95:238 |
8 |
Skupina 14 – Vysočina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
19 |
16 |
1 |
2 |
168:45 |
33 |
2. |
HC Dukla Jihlava |
16 |
11 |
2 |
3 |
113:45 |
24 |
3. |
HHK Velké Meziříčí |
19 |
11 |
2 |
6 |
107:88 |
24 |
4. |
HC Ledeč nad Sázavou |
19 |
9 |
2 |
8 |
104:100 |
20 |
5. |
SK Horácká Slavia Třebíč |
19 |
8 |
1 |
10 |
103:143 |
17 |
6. |
BK Havlíčkův Brod |
17 |
2 |
2 |
13 |
71:129 |
6 |
7. |
HC Lední medvědi Pelhřimov |
19 |
2 |
0 |
17 |
75:191 |
4 |
Skupina 15 – Pardubická
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Slovan Moravská Třebová |
27 |
22 |
2 |
3 |
273:77 |
46 |
2. |
HC Spartak Choceň |
27 |
22 |
0 |
5 |
235:102 |
44 |
3. |
HC Dynamo Pardubice |
26 |
21 |
1 |
4 |
254:71 |
43 |
4. |
TJ Loko Česká Třebová |
26 |
18 |
1 |
7 |
168:72 |
37 |
5. |
HC Hlinsko |
26 |
14 |
0 |
12 |
191:157 |
28 |
6. |
TJ Lanškroun |
26 |
7 |
1 |
18 |
103:208 |
15 |
7. |
HC Chrudim |
26 |
7 |
0 |
19 |
69:164 |
14 |
8. |
HC Litomyšl |
27 |
3 |
1 |
23 |
51:277 |
7 |
9. |
HC Spartak Polička |
25 |
1 |
0 |
24 |
38:254 |
2 |
Skupina 16 a 17 – Zlínská a Jihomoravská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
VSK Technika Brno |
24 |
21 |
0 |
3 |
224:59 |
42 |
2. |
Hokej Uherský Ostroh |
25 |
19 |
1 |
5 |
239:117 |
39 |
3. |
HC Orli Znojmo |
24 |
18 |
0 |
6 |
151:70 |
36 |
4. |
VHK ROBE Vsetín |
24 |
17 |
1 |
6 |
177:114 |
35 |
5. |
HC Kometa Brno |
23 |
14 |
1 |
8 |
167:103 |
29 |
6. |
HK Kroměříž |
23 |
13 |
0 |
10 |
169:115 |
26 |
7. |
HC Uherské Hradiště |
23 |
13 |
0 |
10 |
151:104 |
26 |
8. |
HCM Warrior Brno |
24 |
11 |
1 |
12 |
123:125 |
23 |
9. |
HC Brumov-Bylnice |
24 |
11 |
0 |
13 |
101:160 |
22 |
10. |
HK Kroměříž |
23 |
9 |
3 |
11 |
111:121 |
21 |
11. |
Aukro Berani Zlín |
26 |
10 |
1 |
15 |
142:176 |
21 |
12. |
HC Lvi Břeclav |
24 |
8 |
3 |
13 |
120:158 |
19 |
13. |
HC Bobři Valašské Meziříčí |
24 |
6 |
1 |
17 |
86:157 |
13 |
14. |
HC Boskovice |
24 |
6 |
0 |
18 |
87:261 |
12 |
15. |
SHK Hodonín |
24 |
4 |
3 |
17 |
120:201 |
11 |
16. |
HC Spartak Uherský Brod |
25 |
4 |
1 |
20 |
103:230 |
9 |
Nadstavba skupin 18 a 19 – Olomoucká a Moravskoslezská
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HK Krnov |
5 |
4 |
1 |
0 |
30:22 |
9 |
2. |
HC Frýdek-Místek |
5 |
4 |
0 |
1 |
34:18 |
8 |
3. |
HK Mladí Draci Šumperk |
5 |
4 |
0 |
1 |
24:17 |
8 |
4. |
HC Oceláři Třinec |
6 |
3 |
1 |
2 |
33:24 |
7 |
5. |
HC Orlová |
4 |
3 |
0 |
1 |
25:16 |
6 |
6. |
HC VÍTKOVICE RIDERA |
6 |
3 |
0 |
3 |
31:25 |
6 |
7. |
Hokejový klub Opava |
6 |
3 |
0 |
3 |
32:30 |
6 |
8. |
HK Nový Jičín |
6 |
1 |
0 |
5 |
25:40 |
2 |
9. |
HC Uničov |
6 |
1 |
0 |
5 |
21:39 |
2 |
10. |
HC Olomouc |
5 |
0 |
0 |
5 |
13:37 |
0 |
Skupiny 18 a 19 – o umístění
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
SK Prostějov 1913 |
10 |
6 |
1 |
3 |
64:40 |
13 |
2. |
HC BOSPOR Bohumín |
5 |
5 |
0 |
0 |
49:14 |
10 |
3. |
TJ Slavoj Český Těšín |
5 |
5 |
0 |
0 |
46:15 |
10 |
4. |
HC Frýdek-Místek |
4 |
3 |
1 |
0 |
46:27 |
7 |
5. |
HC ZUBR Přerov |
7 |
3 |
0 |
4 |
43:34 |
6 |
6. |
Metropolia Silesia |
2 |
2 |
0 |
0 |
14:8 |
4 |
7. |
HC AZ Havířov 2010 |
4 |
2 |
0 |
2 |
22:27 |
4 |
8. |
SK Karviná |
4 |
1 |
0 |
3 |
18:25 |
2 |
9. |
HC Černí Vlci |
7 |
1 |
0 |
6 |
43:54 |
2 |
10. |
HC RT TORAX Poruba |
4 |
1 |
0 |
3 |
12:28 |
2 |
11. |
SK Karviná |
4 |
1 |
0 |
3 |
15:38 |
2 |
12. |
HC Studénka |
8 |
1 |
0 |
7 |
32:94 |
2 |
O pohár Ústeckého kraje
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
Mostečtí Lvi "A" |
22 |
17 |
4 |
1 |
203:72 |
38 |
2. |
HC Roudnice nad Labem |
17 |
15 |
2 |
0 |
152:34 |
32 |
3. |
HC Slovan Louny "A" |
20 |
14 |
1 |
5 |
219:79 |
29 |
4. |
HC Litvínov |
21 |
11 |
3 |
7 |
140:109 |
25 |
5. |
HC Slovan Ústí nad Labem |
19 |
11 |
0 |
8 |
103:97 |
22 |
6. |
HC Draci Bílina |
21 |
10 |
1 |
10 |
151:223 |
21 |
7. |
SK Kadaň |
16 |
8 |
2 |
6 |
108:63 |
18 |
8. |
Piráti Chomutov |
16 |
6 |
2 |
8 |
95:107 |
14 |
9. |
HC Slovan Louny "B" |
15 |
6 |
0 |
9 |
117:106 |
12 |
10. |
HC Stadion Litoměřice |
20 |
4 |
1 |
15 |
79:136 |
9 |
11. |
Mostečtí Lvi "B" |
16 |
4 |
1 |
11 |
78:151 |
9 |
12. |
HC Děčín |
21 |
3 |
1 |
17 |
78:259 |
4 |
13. |
HC Klášterec nad Ohří |
18 |
3 |
0 |
15 |
68:155 |
6 |
Skupina 21 – Vysočina II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Světlá nad Sázavou |
22 |
17 |
1 |
4 |
120:49 |
35 |
2. |
VSK Technika Brno |
22 |
15 |
1 |
6 |
169:75 |
31 |
3. |
HC Dukla Jihlava |
22 |
13 |
2 |
7 |
108:93 |
28 |
4. |
SKLH Žďár nad Sázavou |
22 |
13 |
1 |
8 |
121:67 |
27 |
5. |
TJ Náměšť nad Oslavou |
22 |
12 |
1 |
9 |
120:86 |
25 |
6. |
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem |
21 |
11 |
1 |
9 |
88:78 |
23 |
7. |
HC Orli Znojmo |
22 |
10 |
0 |
12 |
82:134 |
20 |
8. |
Jiskra Humpolec |
21 |
6 |
1 |
14 |
111:158 |
13 |
9. |
HC Moravské Budějovice 2005 |
22 |
4 |
2 |
16 |
59:141 |
10 |
10. |
HCM Warrior Brno |
22 |
3 |
0 |
19 |
68:162 |
6 |
Skupina 22 – Jihočeská II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HC Pilsen Wolves |
19 |
18 |
0 |
1 |
207:56 |
36 |
2. |
HC Příbram |
19 |
11 |
0 |
8 |
106:91 |
22 |
3. |
HC Benešov |
18 |
10 |
0 |
8 |
122:82 |
20 |
4. |
HC LVI 2009 |
20 |
9 |
1 |
10 |
99:113 |
19 |
5. |
HC Slavoj Český Krumlov |
20 |
8 |
0 |
12 |
80:130 |
16 |
6. |
IHC Písek |
20 |
6 |
1 |
13 |
89:110 |
13 |
7. |
Slavoj Velké Popovice |
20 |
5 |
0 |
15 |
68:189 |
10 |
Skupina 23 – Pardubická II
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. |
HK Mladí Draci Šumperk |
17 |
15 |
0 |
2 |
228:58 |
30 |
2. |
HC Město Rychnov nad Kněžnou |
17 |
12 |
0 |
5 |
134:108 |
24 |
3. |
HC Wikov Hronov |
16 |
10 |
0 |
6 |
135:121 |
20 |
4. |
HC Slovan Moravská Třebová |
17 |
10 |
0 |
7 |
91:139 |
20 |
5. |
SK Žamberk |
18 |
3 |
0 |
15 |
77:160 |
6 |
6. |
HC Dvůr Králové nad Labem |
17 |
1 |
0 |
16 |
64:143 |
2 |
Share on Facebook
Share on Google+