Marušák se nedohodl se Zlínem. Najde si jiné extraligové angažmá?

Foto: hokej.zlin.cz

Nejstarší hokejista uplynulého extraligového ročníku Jiří Marušák je bez angažmá. „S Jirkou jsme se nedomluvili na podmínkách smlouvy. Zda bude pokračovat v kariéře jinde, nebo ji ukončí, záleží už pouze na něm,“ řekl pro zlinsky.denik.cz sportovní manažer Jiří Šolc.

Fanshop

„Potvrzuji, že jsme se nedohodli. To je v tuto chvíli vše,“ odpověděl Marušák na dotaz Deníku.

Jednačtyřicetiletý bek opouští berany po čtyřech sezonách, přičemž v té poslední získal 15 kanadských bodů (2+13). Z obránců PSG byl produktivnější pouze Oldrich Kotvan. 

Marušákovu pozici v loňském týmu dokresluje i jeho ice time – na ledě totiž trávil přes dvacet minut za zápas. Vytíženější byl z jeho spoluhráčů znovu jen Kotvan.

V nové sezoně bude muset zlínská obrana stát na jiných. Kotvan zakotvil v Mladé Boleslavi a končí také Marušák. Kam povedou jeho další kroky, není dosud známo.

Najde si jiné extraligové angažmá, zamíří do WSM Ligy, zahraničí, nebo ukončí kariéru?

„Potvrzuji, že jsme se nedohodli. To je v tuto chvíli vše.“

Marušák je zlínským odchovancem a před třemi lety pomohl mateřskému týmu k mistrovskému titulu. Předtím působil v Plzni nebo v Mladé Boleslavi. Zahrál si také v ruské, švédské a finské nejvyšší soutěži. V dobách kariérního vrcholu pravidelně reprezentoval.

Aktuální kádr PSG Zlín

Brankáři: Libor Kašík, Tomáš Štůrala.

Obránci: Tomáš Žižka, Martin Matějíček, Dalibor Řezníček, Tomáš Valenta, Oldřich Horák, David Nosek, Daniel Gazda, Martin Padrnos.

Útočníci: Roberts Bukarts, Antonín Honejsek, Pavel Kubiš, Zdeněk Okál, Ondřej Veselý, Tomáš Fořt, Jiří Ondráček, David Šťastný, Filip Chytil, Pavel Sedláček, Jiří Karafiát, Štepán Fryšara, Michal Gago, Jan Václavek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz