Los CHL: Liberec, Mountfield a Třinec začnou doma, Kometa v Norsku

Foto: Facebook Champions Hockey League

Během mistrovství světa byl v Kolíně nad Rýnem rozlosován další ročník hokejové Ligy mistrů, nyní zná CHL 2017–18 program utkání základních skupin. Tři ze čtyř českých zástupců vstoupí do soutěže doma: Liberec vyzve švédské Växjö Lakers, hradecký Mountfield se utká s finským Turku a Třinec zahájí CHL duelem proti dánskému Esbjergu. Venku naopak odstartuje extraligový mistr, Kometa Brno hraje na úvod v norském Stavangeru.

Fanshop

Mistrovská Kometa zahájí CHL výjezdem k utkání v norském Stavangeru a finském Kuopiu, Liberec se naopak v úvodu dvakrát představí ve svém prostředí: hraje s Växjö a dva dny poté s britským Cardiffem. Podobný program má na startu bojů v základních skupinách Mountfield, Východočeši před svým publikem vyzvou finské Turku a následně britský Nottingham.

Fanoušci Třince se mohou v srpnu těšit na domácí klání s dánským Esbjergem a německým Mannheimem, extraligoví šampióni z Komety se doma předvedou poprvé ve čtvrtek 31. srpna proti finskému Kuopiu. Ve skupinách čekají všechny účastníky dva vzájemné duely, jeden doma a jeden venku.

Z každé skupiny postupují do play off dva nejlepší týmy. Nový ročník Ligy mistrů odstartuje prvními zápasy 24. srpna, základní skupiny vyvrcholí 11. října. Osmifinále, čtvrtfinále a semifinále se hrají pokaždé na dvě utkání, finále už rozhodne jediný zápas v úterý 6. února 2018 – na ledě finalisty s lepší bilancí v soutěži.

Program utkání základní skupin CHL 2017–18:

Čtvrtek 24. srpna:

17:00 E Bílí Tygři Liberec – Växjö Lakers
17:00 F Mountfield HK – TPS Turku
18:30 H Fröunda Indians – SC Curych
18:30 D HV´71 Jönkping – Adler Mannheim
19:00 B KalPa Kuopio – Malmö Redhawks
19:30 B Stavanger Oilers – Kometa Brno
19:45 E HC Davos – Cardiff Devils
19:45 F SC Bern – Nottingham Panthers
20:30 H Gap Rapaces – KAC Klagenfurt

Pátek 25. srpna:

18:00 A Grizzlys Wolfsburg – Banská Bystrica
18:00 D HC Oceláři Třinec – Esbjerg Energy
19:00 G Brynäs IF – IFK Helsinky
19:00 C Něman Grodno – Vídeň Capitals
19:00 C JYP Jyväskylä – EV Zug
19:00 G Red Bull Mnichov – Cracovia Krakov
19:30 A Red Bull Salzburk – Tappara Tampere

Sobota 26. srpna:

15:00 H Gap Rapaces – SC Curych
15:30 E Bílí Tygři Liberec – Cardiff Devils
15:00 H Frölunda Indians – KAC Klagenfurt
18:00 B Stavanger Oilers – Malmö Redhawks
18:00 F Mountfield HK – Nottingham Panthers
19:00 B KalPa Kuopio – Kometa Brno
19:45 F SC Bern – TPS Turku
19:45 E HC Davos – Växjö Lakers

Neděle 27. srpna:

14:00 D HC Oceláři Třinec – Adler Mannheim
14:30 G Brynäs IF – Cracovia Krakov
14:30 D HV´71 Jönköping – Esbjerg Energy
18:00 A Grizzlys Wolfsburg – Tappara Tampere
18:00 G Red Bull Mnichov – IFK Helsinky
19:00 C Něman Grodno – EV Zug
19:00 C JYP Jyväskylä – Vídeň Capitals
19:30 A Red Bull Salzburk – Banská Bystrica

Čtvrtek 31. srpna:

18:00 B HC Kometa Brno – KalPa Kuopio
18:30 B Malmö Redhawks – Stavanger Oilers
18:30 E Växjö Lakers – HC Davos
19:00 D Esbjerg Energy – HV´71 Jönköping
19:00 F Nottingham Panthers – Mountfield HK
19:00 F TPS Turku – SC Bern
19:00 E Cardiff Devils – Bílí Tygři Liberec
19:30 C Vídeň Capitals – JYP Jyväskylä
19:30 D Adler Mannheim – HC Oceláři Třinec
19:30 H KAC Klagenfurt – Frölunda Indians
19:45 C EV Zug – Něman Grodno
19:45 H SC Curych – Gap Rapaces

Pátek 1. září:

18:00 A Banská Bystrica – Grizzlys Wolfsburg
19:00 G Cracovia Krakov– Red Bull Mnichov
19:00 G IFK Helsinky – Brynäs IF
19:00 A Tappara Tampere – Red Bull Salzburk

Sobota 2. září:

15:00 E Växjö Lakers – Bílí Tygři Liberec
15:00 B Malmö Redhawks – KalPa Kuopio
15:30 B HC Kometa Brno – Stavanger Oilers
17:00 C EV Zug – JYP Jyväskylä
17:30 D Adler Mannheim – HV´71 Jönköping
19:00 B Esbjerg Energy – HC Oceláři Třinec
19:00 F Nottingham Panthers – SC Bern
19:00 F TPS Turku – Mountfield HK 
19:30 C Vídeň Capitals – Něman Grodno
19:30 H KAC Klagenfurt – Gap Rapaces
19:45 H SC Curych – Frölunda Indians

Neděle 3. září:

14:00 A Banská Bystrica – Red Bull Salzburk
16:30 G Cracovia Krakov – Brynäs IF
17:00 G IFK Helsinky – Red Bull Mnichov
18:00 E Cardiff Devils – HC Davos
19:00 A Tappara Tampere – Grizzlys Wolfsburg

Čtvrtek 3. října:

17:00 E Bílí Tygři Liberec – HC Davos
18:00 A Grizzlys Wolfsburg – Red Bull Salzburk
18:00 G Red Bull Mnichov – Brynäs IF
18:30 H Frolunda Indians – Gap Rapaces
19:30 G Cracovia Krakov – IFK Helsinky
18:30 D HV´71 Jönköping – HC Oceláři Třinec
19:00 D Esbjerg Energy – Adler Mannheim
19:00 C JYP Jyväskylä – Něman Grodno
19:00 F Nottingham Panthers – TPS Turku
19:00 E Cardiff Devils – Växjö Lakers
19:30 B HC Kometa Brno – Malmö Redhawks
19:30 C Vídeň Capitals – EV Zug
19:30 H KAC Klagenfurt – SC Curych

Středa 4. října:

18:00 F Mountfield HK – SC Bern
19:00 A Tappara Tampere – Banská Bystrica
19:00 B KalPa Kuopio – Stavanger Oilers

Úterý 10. října:

18:00 D HC Oceláři Třinec – HV´71 Jönköping
18:30 G Brynäs IF – Red Bull Mnichov
18:30 B Malmö Redhawks – HC Kometa Brno
19:00 C Něman Grodno – JYP Jyväskylä
19:00 G IFK Helsinky – Cracovia Krakov
19:00 F TPS Turku – Nottingham Panthers
19:30 D Adler Mannheim – Esbjerg Energy
19:45 C EV Zug – Vídeň Capitals
19:45 F SC Bern – Mountfield HK
20:30 H Gap Rapaces – Frölunda Indians

Středa 11. října

18:00 A Banská Bystrica – Tappara Tampere
19:00 B Stavanger Oilers – KalPa Kuopio
19:00 E Växjö Lakers – Cardiff Devils
19:30 A Red Bull Salzburk – Grizzlys Wolfsburg
19:45 E HC Davos – Bílí Tygři Liberec
19:45 H SC Curych – KAC Klagenfurt

Poznámka: Za časem utkání je uvedeno, do které skupiny utkání patří.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz