Laco má nový nástřik masky. Postarali se o něj havířovští fanoušci

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

Škoda, že nemá Marek Laco masku v klubových barvách, posteskli si příznivci AZetu. No a co ji přestříkat? řekli si. A smělý nápad dovedli do konce – Laco chytá od 14. kola v helmě s motivy klubu i města Havířova.

Fanshop

Úkol číslo jedna – informovat o chystané akci Marka Laca a domluvit se s ním, aby v případě odchodu přenechal masku havířovským nástupcům a dále, než se helma přestříká, chytal v náhradní. Splněno.

Úkol číslo dvě, na první pohled daleko těžší – vybrat do kasičky alespoň pět tisíc, aby se ojedinělá akce mohla zrealizovat. Splněno.

Získalo se dokonce tolik peněz (12 323 Kč), že se nového designu masky brzy dočká i brankářská dvojka Kamil Šimeček. Přispělo více než sto dvacet lidí. Z původního plánu, že každý, kdo daruje přes 40 korun, bude mít na zadní straně helmy své jméno, tak brzy sešlo. Náhradním řešením je nápis "Financováno fanoušky Azetu Havířov".

Úkol číslo tři – navrhnout design. 

Úkol číslo čtyři – zajistit samotný nástřik masky.

A na závěr to nejpříjemnější – slavnostně ji předat Marku Lacovi. 

Vše se povedlo.

Jen je škoda, že hezké gesto havířovských fanoušků zastínila výsledková krize AZetu.

Nástřik brankářské masky Marka Laca s motivem horníka, symbolem města Havířov. Design masky vymysleli fanoušci, kteří nástřik rovněž zaplatili.

Nástřik brankářské masky Marka Laca s motivem horníka, symbolem města Havířov. Design masky vymysleli fanoušci, kteří nástřik rovněž zaplatili. | Foto: az-fans.net

Marek Laco s novým nástřikem masky.

Marek Laco s novým nástřikem masky. | Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

Marek Laco s novým nástřikem masky.

Marek Laco s novým nástřikem masky. | Foto: Dalibor Durčák, az-fans.net

Zadní strana Lacovy masky.

Zadní strana Lacovy masky. | Foto: az-fans.net

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz