Doporučujeme

fangear.cz

před 7 hod

Český tým před Rakouskem: Souhra je lepší, zvykáme si na sebe

Čeští hokejisté jsou zase o kousek blíž k závěrečné nominaci na MS. Mají za sebou další kemp a před sebou dva přípravné zápasy proti Rakousku, na které se chystali v Českých Budějovicích. Den před prvním utkáním trenéři s hráči pilovali souhru speciálních formací. Jak se hráči těší na další test a je znát, že spolu trénují už několik týdnů?

před 9 hod

Jsem rád, že to vyšlo. Nula? Kluci mohli mít svačinu, směje se Brízgala

Adam Brízgala si během sezony vydobyl pozici kladenské jedničky a v prvním barážovém utkání ukázal proč, když likvidoval jednu vsetínskou střelu za druhou a jeho neprůstřelnost se soupeřům podařilo prolomit až v závěru. „Zamrzí to, ale hlavní je výhra. Ta první je vždycky strašně důležitá,“ ví Brízgala.

před 10 hod

Mandátovo srdce: Soustředění (nejen) na Kacetla, rozjeté nohy i hlas

„Trochu chraptím, dneska jsem se vyřval…“ omlouval se s úsměvem Mandát, když dorazil na rozhovor po utkání, kde Dynamo dvakrát vedlo. Až na třetí pokus ale vedení udrželo a zvládlo tak zápas urvat – šest minut před koncem spustil radost domácích právě Mandátův útok.

včera

Oceláři bez Marinčina? Velká ztráta, připustil Cienciala. Šest gólů nám nevadí

Dvě slepené trefy a šach mat. Druhý finálový lup Třinci i přes další usilovný comeback zmizel v dáli, Dynamo ve třetí části vyhmátlo podobnou odpověď a dorovnalo účty. Úřadující král českého hokeje se navíc strachuje o zraněného beka Martina Marinčina. „Velká ztráta. Ale máme dost široký kádr na to, abychom to doplnili,“ prohodil útočník David Cienciala.

včera

Rozpačitý start, pak sedm branek. Dvacítka na úvod turnaje přejela Slováky

Česká reprezentace do 20 let nevstoupila do úvodního duelu na Turnaji pěti v Popradu úplně nejlépe. Domácí Slováci už v 11. minutě vedli o dvě branky a národnímu týmu aktivita k lepšímu skóre nestačila. Jenže pak se karta obrátila. Češi svého soupeře výrazně přestříleli, a nakonec zvítězili 7:2.

včera

Kometa neustála závěr. Juniorka Třince urvala páté finále a má mečbol

Klíčový pátý duel finále juniorské extraligy doslova na poslední chvíli urvali ve svůj prospěch třinečtí Oceláři. Kometa na ledě soupeře ještě v 45. minutě vedla pohodlně o dvě branky, pak ale přišla smršť. Třinec stopl soupeře čtyřmi góly a možná klíčovým obratem. Kromě skóre totiž Oceláři otočili také stav série.

včera

Průšvih pro Boston! Před play off je v křeči a nehraje mu přesilovka

Už v průběhu minulého týdne plakala bostonská média nad přesilovkou Bruins. Nic moc se v těch posledních dvou zápasech nezměnilo. Prohra 0:2 s Washingtonem rozhodně úlevu nepřinesla, závěrečná porážka 1:3 s Ottawou taky ne. Byť jediný gól Pavla Zachy přišel v přesilové hře.

včera

Pánik dnes může hrát, zaplatí ale pokutu

Viktor Ujčík, předseda disciplinární komise Tipsport extraligy, potrestal pardubického útočníka Richarda Pánika za nesportovní chování v prvním finálovém utkání pokutou ve výši deseti procent ze základní měsíční odměny.