Doporučujeme

fangear.cz

před 11 hod

Oficiálně: Konec spekulací! Francouz se ve 33 letech loučí s hokejem

Kolem 10:30 se usadil v konferenční místnosti jednoho z pražských hotelů a zahlásil předpokládané: Opona jde dolů, končím! Gólman Pavel Francouz kvůli neustávajícím zdravotním lapáliím definitivně mává na rozloučenou kariéře, kterou předloni v červnu ozdobil ziskem Stanleyova poháru.

před 12 hod

Dvougólový Procházka: Na vsetínské Brno jsme připraveni. A Jágr? Úžasný

Zatímco v prvním utkání Rytíři s úvodním gólem vyčkávali až do druhé třetiny, v tom druhém udeřili už v čase 1:59 a autorem branky nebyl nikdy jiný než nestárnoucí Jaromír Jágr, který do hry naskočil poprvé po svých 52. narozeninách a znovu tak přepsal historii. „Snažili jsme se do toho vletět lépe a Džegr to fantasticky spustil,“ těšilo Procházku po jasné výhře 7:2, na které se sám podílel dvěma góly.

dnes

Gól je pro Kubíka bonus. Kondelík rozdal vstupenky a trefil tyčku

Přípravný duel českého národního týmu s Rakouskem na ledě Budvar arény v Českých Budějovicích prožívali zvlášť intenzivně útočníci Adam Kubík s Jáchymem Kondelíkem, kteří v extralize oblékají dres domácího Banes Motoru. První z nich proti Rakušanům otevřel skóre, jeho kolega asistoval u Šustrova gólu na 2:0.

dnes

První gól a druhá bitka v NHL! Adam Klapka výrazně pomohl k výhře

K hattricku Gordieho Howea už mu chyběla jen asistence. Třiadvacetiletý český útočník po mírném zmatku v útočné třetině vyslal nechytatelnou ránu a otevřel skóre skóre zápasu, na závěr sezony tak zapsal svůj premiérový gól. A přidal ještě pěstní výměnu.

včera

Jako přes kopírák: Sedmnáctka porazila i Švédy. Nesmíme se bát, ví Bartovič

Česká sedmnáctka si na turnaji pěti v Tranas připsala skalp druhého soupeře. Po Finech si Češi vyšlápli na domácí Švédsko, utkání mělo velice podobný průběh. Národní tým se sice dostal do vedení, jenže ve druhé třetině přišel propad. Český výběr tak musel zabrat až v závěru a stejně jako o den dříve se to i tentokrát, díky pěti brankám, povedlo.

včera

Chomutov ve finále 2. ligy srovnal krok, rozhodl Hübl

Finále třetí nejvyšší soutěže hlásí: SROVNÁNO! Stejně jako ve středu dospělo utkání v Havířově až do prodloužení, tentokrát se šťastným koncem pro Chomutov. Autorem vítězné branky byl veterán Viktor Hübl.

včera

Zachar zůstane v Liberci, upsal se rovnou na dva roky

Útočník Marek Zachar se po vypršení smlouvy s Hradcem Králové natrvalo přesouvá do konkurenčního Liberce, kde v rámci hostování strávil už závěr letošního ročníku. Zachar si s Bílými Tygry plácl na dvě nadcházející sezony.

včera

Přerovská PŘESTAVBA! Končí hned čtrnáct hráčů

Přerovský kádr projde před nadcházející prvoligovou sezonou razantní obměnou. U Zubrů nepokračují brankáři Michal Postava s Markem Stuchlíkem, obránci David Chroboček, Tomáš Kudělka, Jakub Adámek a Vojtěch Zeleňák. Z útočníků se loučí Jakub Svoboda, Jiří Goiš, Darek Hejcman, Tomáš Pospíšil, Patrik Tarnoczy, Daniel Ministr, Joshua James Mácha a Jan Svoboda.

včera

České Budějovice uvidí kromě MS žen i České hry 2026 a 2028

Zástupci Českého hokeje, Statutárního města České Budějovice a Jihočeského kraje před přípravným utkáním Česka s Rakouskem informovali o vzájemné spolupráci pro nadcházející čtyřleté období, jehož první a hlavní akcí se stane MS žen, které odstartuje v jihočeské metropoli 9. dubna 2025.

včera

Prasklý obratel! Pro Marinčina sezona skončila

Třinecký obránce Martin Marinčin už do zbytku extraligového finále nezasáhne – vyšetření v nemocnici odhalilo, že si ve středu při nárazu na mantinel přivodil vážné zranění zad.