Kanko, Kristl nebo Novák. Kdo ještě nedal gól?

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

13. října 2017, 11:04

Marek Hedbávný

WSM Liga má za sebou dvanáct kol, několik známých tváří ale stále čeká na první branku v sezoně.

Fanshop

Za minulou základní část dali devatenáct gólů a skončili v nejlepší desítce kanonýrů. V tomto ročníku se ale havířovský Petr Kanko (momentálně na marodce) a třebíčský Richard Kristl střelecky trápí a na konci první čtvrtiny nemají jediný gól. 

Mezi špičku se v minulé sezoně řadil také Petr Beránek, autor patnácti tref. I on ale zatím AZetu gólově nepomohl. Už to vypadalo, že v týmu skončí, dostal ale druhou šanci a zatím zůstává.

Ze zkušených útočníků čekají na první branku v sezoně Rok Pajić (Č. Budějovice), Martin Šagát (Slavia) či Filip Hanták (Litoměřice). Po návratu ze Zlína se ještě neprosadil přerovský čahoun Matouš Kratochvíl

Premiérový gól u Rytířů vyhlíží Švéd Linus Svedlund. Mezi střelce se nezapsal rovněž vsetínský útočník Vojtěch Šilhavý.

Za minulou základní část dali 19 gólů, v tomto ročníku se Kanko a Kristl střelecky trápí.

Z talentovaných mladíků čekají na gól Matouš Bělohorský, Kryštof Hrabík (oba Benátky), Filip Helt (Litoměřice), Vojtěch Krejčiřík (Kadaň) nebo Milan Davídek (K. Vary).

Mezi obránci, kteří rádi podporují útok, zatím svítí nula branek u Filipa Nováka, Romana Vráblíka (oba Č. Budějovice), Radima Ostrčila (Vsetín) nebo Jaroslava Kasíka s Janem Holým (Slavia) a Petrem Štindlem (Kladno).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz