Kadaň povedou Kaše a Koláček. S jakými hráči mohou počítat?

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

2. července 2017, 17:33

Marek Hedbávný

Trhačům budou v příští sezoně udílet pokyny Robert Kaše (na fotce) s Kamilem Koláčkem. V realizačním týmu nahradili Jaroslava Becka, který se vrátil k chomutovským juniorům, a jeho asistenta Josefa Duška.

Fanshop

Kaše působil v Kadani na přelomu tisíciletí jako hráč, větší respekt v hokejovém prostředí si ale vybudoval až coby kouč: k nastartování profesionální kariéry pomohl svým synům Ondřeji a Davidovi, byl také u dorosteneckého a juniorského titulu chomutovských mládežníků. Kaše má rovněž zkušenosti s trénováním seniorských týmů, krátce byl totiž asistentem v Kadani a u Pirátů.

Koláček byl členem realizačního týmu Trhačů už v předchozí sezoně, ve které dělal druhého asistenta Jaroslavu Beckovi. Před svým nástupem do Kadaně pomáhal Kašemu u chomutovské juniorky. Koláček patří k hráčským ikonám druhé nejvyšší soutěže – v 588 zápasech získal 567 bodů.

Během suché přípravy vedli mužstvo kondiční trenéři Tomáš Ringler a Petr Prokeš. „Hokejový trenér nedokáže obsáhnout všechno. Suchou přípravu měli na povel kondiční, takže to bylo kvalitní. Dělali to lidé, kteří tomu rozumí,“ vysvětlil pro skkadan.cz Kaše. K přípravě na ledě se Trhači sejdou 17. července.

„Později se připojí z Chomutova zhruba jedna pětka, která vypadne. Čekáme také na jedno jméno úplně odjinud.“

Severočechy čeká jubilejní dvacátá prvoligová sezona v řadě – po Třebíči jsou tedy druhým nejdéle působícím týmem v soutěži. V minulém ročníku bojovali s Mostem o záchranu a skončili na předposledním místě.

V nadcházející sezoně se Kadaň musí vyrovnat s ukončením spolupráce s Karlovými Vary, které sestoupily z extraligy. Kádr se proto výrazně obměnil a ještě víc omladil. Stále ale není konečný. „Později se připojí z Chomutova zhruba jedna pětka, která vypadne. Čekáme také na jedno jméno úplně odjinud,“ uvedl na klubových stránkách Koláček.

Aktuální kádr SK Trhači Kadaň

Brankáři: Tadeáš Dvořák a Michal Danylec. 

Obránci: Jakub Trefný, Robert Černý, Lukáš Blaha, Václav Cestr, Patrik Lidák, Marcel Hlaváček a Tomáš Běhula. 

Útočníci: Roman Chlouba, Jakub Chrpa, František Wágner, Tom Ringler, Josef Rindoš, Tomáš Adámek, Jiří Tupý, David Kohút, Vojtěch Krejčiřík, Martin Tůma, Aleš Macháček, Martin Strunz a Jan Müller.

Zdroj: skkadan.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz