Kadaň mění majitele, zůstává ale farmou Pirátů. Novým ředitelem je Šindel

Foto: Martin Kurfiřt

Vlastníkem kadaňského klubu už není rodina Veverkových, ale Robert Šatník mladší a Robert Šatník starší, kteří byli dosud spojeni s hokejem v Mostě. Ředitelem Trhačů se stal Jaromír Šindel, rovněž bývalý funkcionář Mostu. Kadaň bude nadále farmou Chomutova, vyloučeny ale nejsou změny v kádru a příchod zkušených hráčů.

Fanshop

Od roku 2007 vlastnila kadaňský klub rodina Veverkových. Po deseti letech dochází ke změně – novými majiteli se stali Robert Šatník starší a Robert Šatník mladší.

„Hledali jsme k jednání partnera, který by stabilizoval situaci především po ekonomické stránce. Také jsme naslouchali názorům radnice, protože nechceme, aby druhá nejvyšší soutěž z města zmizela,“ vysvětluje v tiskové zprávě dosavadní statutární ředitel Jaroslav Veverka mladší. „Věříme, že s novým majitelem navážeme fungující spolupráci, která bude prospěšná pro Kadaň i Chomutov."

O sportovní stránku a propojení Kadaně s Piráty se bude starat Stanislav Mikšovic, který se stal sportovním manažerem klubu. Novým statutárním ředitelem je Jaromír Šindel, bývalý činovník Třebíče, Ústí nad Labem či Mostu.

„Nemohu vyloučit určitý pohyb v kádru směrem do týmu i z týmu."

„Po sportovní stránce se toho příliš nezmění, přestože nemohu vyloučit určitý pohyb v kádru směrem do týmu i z týmu," říká Mikšovic. „I nadále budeme dávat velký prostor mladým talentovaným hráčům z Chomutova. Může však dojít k příchodu zkušenějších borců, od kterých by se mladíci mohli naučit ještě víc." 

Kadaň se v letošní sezoně trápí, po sedmi zápasech nemá ani bod a je poslední v tabulce.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz