Hvězda měsíce: O hlasy se ucházejí Krejčík, Trončinský a Mertl

Foto: hc-kometa.cz, hcdynamo.cz, hcskoda.cz

Dva nejproduktivnější obránci soutěže a její nejlepší střelec. Konkrétně Jakub Krejčík, Marek Trončinský a Tomáš Mertl. To je trojice, která figuruje v nominaci na Hvězdu měsíce ledna. Vítěze určíte vy svými hlasy na Facebooku. Podpořte svého favorita!

Nový fanshop

Uzávěrka ankety je v pondělí 5. února. Hlasování probíhá na Facebooku.

Jakub Krejčík

Největší jistota v defenzívě obhájce titulu. Jakub Krejčík nasbíral v lednu 11 bodů (3+8) ve 12 zápasech, dohromady jich má už 31 a je druhým nejlépe bodujícího hráčem Komety po Martinu Eratovi. Považte navíc, že zbývající zadáci Brna dokázali vyprodukovat 39 bodů! Z pohledu kanadských bodů, zažívá nejvytěžovanější hráč Jihomoravanů nejlepší sezonu v životě. Jeho dosavadním maximem bylo 25 bodů z ročníku 2013/14, kdy hrál za Spartu.

Marek Trončinský

Pojem životní sezona platí i pro Marka Trončinského. Obránce Pardubic má na svém kontě celkově už 34 bodů, je nejproduktivnějším zadákem soutěže (před Krejčíkem) a v celkovém bodování mu patří 13. místo. V týmové produktivitě je na na úplné špici. Rodák z Ústí nad Labem, který už teď překonal svůj nejlepší životní počin o šest bodů, zaznamenal během ledna 13 bodů (1+12) v 10 zápasech.

Tomáš Mertl

Plzeňský kanón pořád nemá dost! Tomáš Mertl, který se těší na olympijskou účast v Jižní Koreji, zapsal v lednu do své letošní gólové sbírky dalších sedm zářezů, k tomu navíc přidal šest asistencí. Bodoval v každém z 11 lednových duelů. V extraligové produktivitě dál drží druhé místo za parťákem Milanem Gulašem, ve statistice střelců stále sedí na pomyslném trůnu. K dosažení magické hranice třiceti branek mu chybí už jen jedna trefa. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz