Hrál KHL, teď míří do WSM Ligy. Havířov posílí ruský bek Postnikov

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

Vedení prvoligového Havířova hlásí první z avizovaných zahraničních posil! Kádr AZetu už ve čtvrtek doplní ruský bek Viktor Postnikov, který si zahrál dokonce Kontinentální ligu v dresech Jekatěrinburgu, Novokuzněcku a Magnitogorsku.

Fanshop

„Hokejově je to defenzivní typ beka s dobrou rozehrávkou a dobrými fyzickými parametry,“ libuje si na klubovém webu manažer Patrik Rimmel s tím, že pětadvacetiletý hokejista ještě musí projít lékařskými a fyzickými testy. „Až pak vstoupí smlouva v platnost.“

Viktor Postnikov naposledy hrál na Slovensku za Poprad, ale předtím strávil několik ročníků v ruské KHL. V nejlepší evropské soutěži sehrál 86 zápasů a ve sbírce úspěchů má dokonce zisk prestižního Gagarinova poháru, ten slavil v roce 2016 s Magnitogorskem.

Havířov navýšil rozpočet a jedná s posilami z Ruska i zámoří »

Zadní řady Havířova by měl posílit ještě jeden hráč, jenž se nevejde do sestavy partnerského klubu v extralize. A ke změnám dojde i v útoku. „Momentálně řešíme pozici centrů. Sem by měli přijít jak hráči z extraligových týmů, tak jeden ze zámoří,“ hlásí Rimmel.

Hlavně zámořská posila by měla být pořádnou peckou. „Je to hráč osobnostně i herně na top úrovni nejen pro AZ, ale i pro celou ligu. To by měl být pro fanoušky takový bonbónek, proto nechceme jeho příchod nijak uspěchat,“ uzavírá manažer prvoligového celku.

Aktuální kádr HC AZ Havířov 2010

Brankáři: Marek Laco, Kamil Šimeček, Jiří Matoušek.

Obránci: Jiří Krisl, David Chroboček, Tomáš Drtil, Marcel Petran, Jaroslav Mrowiec, Jakub Dudek, Viktor Postnikov.

Útočníci: Jan Maruna, Marek Sikora, Petr Kanko, Jakub Kotala, Marek Haas, Jiří Fronk, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Dominik Kafka, Dominik Cihlář, Vlastimil Malina, Lukáš Peterka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz