Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 19. 1. - 16:38

  Vždy v teple a suchu s U-A

  Cílem firmy Under Armour je nabídnout komukoli na světě špičkové produkty s exkluzivními vlastnostmi odvodu potu a osvědčenými inovacemi. Těchto vlastností nyní můžeš využít i ty. Hokejka přináší slevu 200 korun! Více o podmínkách využití slevy v kabině.

 • 6. 1. - 12:30

  Užij si nakupování od Kappa

  V kabině nově najdeš slevovou akci od mého partnera společnosti Kappa. 200 korun ušetříš při nákupu nad tisícovku na internetu i v kamenných prodejnách.

 • 9. 12. - 09:32

  Hokejka nahrává pohodlné oblečení z bambusu

  V mé kabině najdeš novou výhodu na oblečení značky Tufte. Na oděvy norské společnosti můžeš využít slevu 100,- Kč. Pro více informací mrkni rovnou do kabiny.

 • 3. 12. - 10:02

  Sportovní vybavení v Hejduk Sport se slevou

  Při nákupu nad 2000 korun získáš díky HOKEJCE slevu 300 korun v kamenných prodejnách Hejduk Sport. Pokud pořídíš brusle, máš zdarma tři broušení! Popis výhody najdeš v sekci KABINA / Moje výhody.  

 • 1. 12. - 08:30

  Lepším hokejistou díky HFL Training Center

  Střelbu, přihrávky, bruslení nebo stickhandling. Na tom všem můžeš pracovat v HFL Training Center v Praze. Hokejka pro tebe připravila různé akce do tohoto hokejového centra, kde můžeš vylepšit i rychlost, vytrvalost, obratnost či pohyblivost. Více o výhodě najdeš v kabině.

 • 16. 11. - 11:22

  Nakupuj výhodněji ve fanshopu reprezentace

  Jsi také fanoušek, který je na zápas národního týmu vždy vystrojen do správných barev? Pak má pro tebe HOKEJKA správnou výhodu. Při nákupu nad 500 korun je doprava z Fanshop Hokej.cz zdarma. Více najdeš v KABINĚ.

 • 15. 11. - 14:10

  S HOKEJKOU na reprezentaci

  Připravila jsem pro Tebe slevu 20 korun na utkání české hokejové reprezentace. Popis mé výhody najdeš v kabině. O benefitu Tě budu informovat mailem před zápasy českého týmu.

 • 5. 11. - 10:05

  S Bauerem se na ledě budeš cítit výborně

  300 korun sleva k Baueru? Ano! Hokejka má pro tebe parádní bonus, který můžeš uplatnit ve všech kammených prodejných BAUER. Jejich seznam najdeš ZDE. Jak slevu čerpat? To se dozvíš v kabině.