Vyhraj jednu ze 3 stavebnic autobusů národního týmu!

Protože byl o úvodní soutěž o tři stavebnice autobusů velký zájem, rozhodla jsem se, že uspořádám ještě jednu! Pokud jsi fanouškem hokeje a národního týmu, chceš vyhrát jednu ze tří stavebnic autobusu, stačí se zapojit! Tipni si, kolik celkově padne branek v základní části Tipsport extraligy 2017/2018. Protože zbývají poslední dvě kola, tipovat můžeš do neděle do startu prvního zápasu 52. kola, tedy do 16:20 hodin. Jde mi o součet všech branek ze všech utkání 52 kol základní části. Tak hodně štěstí. 

Soutěžit můžeš do neděle 4. března do 16:20 hodin.

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, se kterými si vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28. Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev! Pokud nevyhraješ, stavebnici si můžeš zakoupit s výhodou přes Hokejka shop prostřednictvím poukazu s 25 %ní slevou od společnosti BENEŠ a LÁT a.s. (více ZDE).

Pravidla soutěže

Tři členové HOKEJKY, kteří si správně tipnou, nebo jejich tip bude nejblíže, celkový počet branek, který padl ve všech utkáních 52 kol základní části TELH, vyhrají stavebnici modelu. V případě shodných tipů na správný počet branek rozhodne o výhercích systém losu.

Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci ZAPOJ SE / Soutěže. Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře.

Výherci budou oznámeni nejpozději 6. března 2018 na oficiálním webu HOKEJKA.cz a sociálních sítích. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování do 8. 3. 2018 do 15:00, cena propadá na dalšího člena v pořadí. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Soutěžící zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry bude jeho jméno uvedeno na webu hokejka.cz a sociálních sítích Hokejky.

Odpovědní formulář

Soutěž je uzavřena