Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

Po desátém kole WSM Ligy je ve vedení v tabulce střelců kladenský David Tůma. Děkovat může neobyčejné efektivitě – úspěšnost střelby drží nad 40 procenty!

Třída

Karlovarská zeď
Filip Novotný je statisticky nejlepším brankářem WSM Ligy – chytne 95,71 procent střel a průměr inkasovaných gólů na zápas má pod 1,00!

Dostálek dře
Po příchodu do Českých Budějovic sice nedává tolik gólů, na kolik od něj byli fanoušci zvyklí v Přerově, Vlastimil Dostálek ale stejně patří k nejzábavnějším hráčům Motoru. S 26 hity je na druhém místě ve WSM Lize hned za bývalým spoluhráčem Martinem Novotným.

Berger září na buly
Přerovský útočník Jan Berger usnadňuje sobě i svým spoluhráčům práci – průměrně vyhraje 65 % vhazování. Nikdo jiný nemá ve WSM Lize vyšší úspěšnost na buly.

Takhle pálí Tůma! 
Když David Tůma vystřelí na branku, kladenští fanoušci můžou pomalu zdvihat ruce nad hlavu – Tůmova úspěšnost střelby je totiž 42 procent. I proto je s osmi brankami nejlepším kanonýrem soutěže.

Spolehlivost sama 
Litoměřický čahoun Ondřej Smetana patří k nejužitečnějším obráncům při rovnovážném počtu hráčů. Ve hře 5 na 5 byl u deseti vstřelených a jen u dvou obdržených gólů. 

Bída

Bez gólů se nevyhrává
Slavia letos více prohrává než vyhrává. Může za to mizerná produktivita – v deseti zápasech skórovala jen 22x. Hůř je na tom pouze Kadaň. 

Havlín za katrem
Benátecký zadák Tomáš Havlín patří k nejobětavějším hokejistům WSM Ligy, například v počtu zblokovaných střel (20) je nejlepším v soutěži a dobře si vede i ve statistice +/- (+3). I proto už ho letos povolali Bílí Tygři. Je však minimálně jedna věc, na které by měl zapracovat: za devět zápasů se hned dvanáctkrát nechal vyloučit na dvě minuty. Právě nedisciplinovanost trápí celý tým Benátek.

Tápající Crowder
Kanadský útočník přicházel do Českých Budějovic s velkou pompou a počítalo se s ním do první formace k Václavu Nedorostovi. Timothy Crowder se ale hledá, po deseti kolech má pouze dva body (1+1) a v úspěšnosti střelby je na mizivých třech procentech. Nevyčnívá ani v jiných statistikách.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV