Hokejka news

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

Chystáte se podpořit naše hokejisty na květnovém MS v dánské Kodani? Nebo o tom aspoň uvažujete? Možná vám při rozhodování pomůže něco, co tady ještě nebylo! Unikátní kompletní průvodce pro české fanoušky, který vám ukáže nejen krásy dánské metropole, ale také řadu užitečných rad! V sedmém díle jsme zavítali do spolku Čechů v dánské metropoli.

Do dánské metropole se můžete dopravit hned několika způsoby, jak jsme vám ukázali v prvním díle našeho seriálu. Teď už v Kodani jste a víte, že se jízda načerno nevyplácí a že nejideálnějším pomocníkem pro přepravu je jízdní kolo, čemuž jsme se věnovali ve druhém díle.

MS? Špičkový hokej a obří párty. Těšíme se, vzkazují Dánové »

Na kole můžete vyrazit i na některé z turistických lákadel, ta jsme si představili ve třetím díle. Náplň volného času mimo zápasy vám přiblížil čtvrtý díl. Chybět nesmí ani dobré jídlo a pití, jak jste mohli vidět v pátém díle. A jak to vypadá v Royal Aréně? Do té jsme nakoukli v šestém díle.

Dnes s našimi průvodci zavítáme do spolku Čechů v Kodani, který si nenechá ujít ani květnový šampionát. "Vždycky se na velkých sportovních akcích s českou účastí scházíme a fandíme," říká Lenka Zemanová. Spolek pořádá různé akce, má i svou hospodu Švejk. Více na vkodani.cz.

Dánové jsou podle jeho členů přátelští, tolerantní s dobrým smyslem pro humor, ale zároveň chladní a občas se v nich probudí Vikingové. Pít jako Dán? Ano, to platí, hlavně v pátek a sobotu, kdy je to v ulicích dost divoké a veselé. "Ale tady říkají piješ jako Švéd," zaznělo v anketě.

Při natáčení jsme spolupracovali jak s organizátory, tak i městem, díky čemuž jsme se s kamerou dostali do zajímavých míst včetně zákulisí arény. Věříme, že vám tento průvodce dá ucelený přehled o vaší cestě a pomůže při rozhodování, zda český národní tým na šampionátu podpořit.

Seriál připravil web Hokej.cz se společností eSports.cz ve spolupráci s BPA, Střída sport a CCM.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV