Hokejka news

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

Legendární lékař reprezentace Otto Trefný je od podzimu členem Síně slávy českého hokeje. Zkušený chirurg na lavičce národního týmu prožil stovky zápasů, zašil tržné rány stovkám hokejistů a našel spoustu přátel. Příběhy, které mu hokej přinesl, by se daly poskládat do pořádně velké knihy.

Pár z nich vám nabízíme v reportáži. Dozvíte se, jak ho hráč Sovětského svazu trefil pukem do tváře, která zranění nejčastěji musel řešit, a kdo byl největším drsňákem reprezentačních výběrů.

Poslechněte si vyprávění muže, který byl v letech 1972, 1976, 1977 a 1985 součástí realizačních týmů na zlatých světových šampionátech, s reprezentací absolvoval olympijské hry i Kanadský pohár.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV