Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

I v sezoně 2017/2018 pro vás chystám bezplatné streamy z naší nejvyšší hokejové soutěže. Jen s drobnou změnou. Nepoběží na aktuální stránce (www.hokejka.cz), ale na novém webu www.hokejkatv.cz. Zde kromě živých přenosů najdete také spoustu dalších zajímavých reportáží od reprezentace až po dětský hokej. Pro sledování živých přenosů z Tipsport extraligy budete opět potřebovat přihlášení. Kdo je již registrován, může na Hokejka TV využít současné údaje. Kdo ještě registrován není, musí se nejprve registrovat na mém webu.

Na živé streamy se můžete dívat na www.hokejkatv.cz.

Ke sledování přenosů je potřeba být registrován na www.hokejka.cz.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV