Hokejka news

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

I v sezoně 2017/2018 pro vás chystám bezplatné streamy z naší nejvyšší hokejové soutěže. Jen s drobnou změnou. Nepoběží na aktuální stránce (www.hokejka.cz), ale na novém webu www.hokejkatv.cz. Zde kromě živých přenosů najdete také spoustu dalších zajímavých reportáží od reprezentace až po dětský hokej. Pro sledování živých přenosů z Tipsport extraligy budete opět potřebovat přihlášení. Kdo je již registrován, může na Hokejka TV využít současné údaje. Kdo ještě registrován není, musí se nejprve registrovat na mém webu.

Na živé streamy se můžete dívat na www.hokejkatv.cz.

Ke sledování přenosů je potřeba být registrován na www.hokejka.cz.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV