Hokejka news

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

 • 2. 8. - 16:46

  20 dní do druhých narozek!

  Přesně za 20 dní pro tebe přichystám už svoji druhou narozeninovou oslavu. Na koupališti Pod Javorovým v Třinci chystám autogramiádu národního týmu i soutěž o 123cm LED TV Sencor!

 • 28. 7. - 10:22

  Soutěž o oblečení TUFTE

  Vysoutěž si tričko, boxerky nebo trojbalení kvalitních ponožek od značky Tufte! Stačí správně odpovídat na otázky v naší soutěži!

I v sezoně 2017/2018 pro vás chystám bezplatné streamy z naší nejvyšší hokejové soutěže. Jen s drobnou změnou. Nepoběží na aktuální stránce (www.hokejka.cz), ale na novém webu www.hokejkatv.cz. Zde kromě živých přenosů najdete také spoustu dalších zajímavých reportáží od reprezentace až po dětský hokej. Pro sledování živých přenosů z Tipsport extraligy budete opět potřebovat přihlášení. Kdo je již registrován, může na Hokejka TV využít současné údaje. Kdo ještě registrován není, musí se nejprve registrovat na mém webu.

Na živé streamy se můžete dívat na www.hokejkatv.cz.

Ke sledování přenosů je potřeba být registrován na www.hokejka.cz.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV