Hokejka news

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

 • 1. 6. - 14:52

  Krásný Den dětí!

  Oslavte s dětmi jejich Den dětí v Síni slávy českého hokeje – zítra 2.6.2018 od 10 hodin !

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

Jihlavě budou v příštím zápase baráže o Tipsport extraligu chybět obránce David Kajínek a útočník Tomáš Jiránek. Oba dostali distanc od disciplinární komise. Naopak Aron Chmielewski (Oceláři), Tomáš Vondráček (Kometa) a Martin Zaťovič (Kometa) vyvázli bez trestu.

Tomáš Jiránek pyká za faul na litvínovského Daniela Sørvika a přijde o dvě utkání. Jiránek je během baráže disciplinárně potrestán už podruhé: předtím stál dva zápasy kvůli zákroku na Jakuba Fleka.

V pátečním duelu proti Litvínovu nenastoupí ani zadák David Kajínek. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno utkání kvůli faulu kolenem na Michala Trávníčka.

Disciplinární komise se zabývala také vyhecovanou finálovou sérií mezi Oceláři a Kometou. Aron Chmielewski, Martin Zaťovič i Tomáš Vondráček ale nebudou dále trestáni.

Aron Chmielewski (HC Oceláři Třinec)

Martin Zaťovič (HC Kometa Brno)

Tomáš Vondráček (HC Kometa Brno)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV