Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

Olympijské hry jsou velké lákadlo. I pro Jaromíra Jágra. Legendární český útočník, který si momentálně hledá angažmá, v rozhovoru pro Českou televizi připustil návrat do národního týmu. „Kdybych na to měl a trenéři mě požádali, samozřejmě bych řekl ano,“ řekl nejslavnější český hokejista v pořadu Jeden na jednoho.

Trh s volnými hráči v NHL už je dávno otevřený, ale Jaromír Jágr stále neví, kde bude v novém ročníku působit. Zůstane v zámoří, nebo se vrátí do Evropy?

„Priorita je pořád NHL. Mám před sebou stále několik dní, než začne kemp. Kdyby se to ale nestihlo do kempu, doufám, že se nějaká příležitost naskytne, než začne soutěž. Nikam nespěchám. Budu čekat do té doby, kdy mě to bude bavit,“ usmál s Jágr. „Když se naskytne něco jiného, rozmyslím si a uvidím,“ uvedl pro Českou televizi.

„Je spousta faktorů, které rozhodují. Jít do mužstva, kde mají méně křídel. Do týmu, který má větší šanci vyhrát Stanley Cup nebo tam, kde hrají podobný styl hokeje jako já. Jít tam, kde jsou hráči, se kterými bych si mohl rozumět. Je tam strašně moc faktorů,“ popisuje pětačtyřicetiletý borec. „Na druhou stranu, pokud vezmeš nabídku za minimum, může se ti stát, že ti v půlce sezony řeknou: Ahoj! A nastupovat vůbec nebudeš.“

„Kdybych na to měl a trenéři mě požádali, samozřejmě bych řekl ano.“

Existuje plán B, kdyby se s žádným týmem v NHL nedohodl? „Možností je spousta. Zůstat v NHL – to je jedna varianta. Druhou je zkusit nějakou evropskou soutěž. Nemusí to být KHL, ale něco hodně kvalitního. Pokusit se o návrat do reprezentace a zahrát si na olympiádě. Šance by byla větší tím, že tam nepojedou hráči NHL. Nebo můžu zůstat i na Kladně a soustředit se na trénink,“ poznamenal Jaromír Jágr.

Návrat do české reprezentace je tak ve hře. „Kdybych na to měl a trenéři mě požádali, samozřejmě bych řekl ano,“ překvapila česká legenda. „Kdybych tedy věděl, že bych byl přínosem. Momentálně se na to necítím,“ dodal vzápětí.

Dočká se národní dres znovu potisku ikonickým číslem 68?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV