Hokejka news

 • 25. 5. - 11:40

  Nejlepší hokejové video je z Valašska!

  V anketě Ledová klapka 2018 zvítězil VHK ROBE Vsetín, druhá příčka patří HC Meteoru Třemošná a třetí BK Mladé Boleslavi. 

 • 18. 5. - 10:20

  Děkujeme!

  Hokejky, určitě jste držely všechny palce národnímu týmu na MS, bohužel to na medaili nevyšlo, ale kluci předvedli dobré výkony, a to i díky vaší podpoře.

 • 17. 5. - 11:18

  Piráti Chomutov ve hře v soutěži Ledová klapka!

  Organizátorem Ledové klapky bylo rozhodnuto, že mezi TOP 10 soutěžní videa budou přidány videa od klubu Piráti Chomutov. Díky technickým problémům na straně organizátora klub tak neměl šanci bojovat o umístění v TOP 10. Videa budou v co možná nejkratší době nahrána na webové stránky soutěže – www.ledovaklapka.cz

 • 12. 5. - 13:37

  Zveřejnění TOP 10 videí posunuto!

  Ledová klapka 2018: Bohužel jsme byli nuceni zveřejnění TOP 10 termínově posunout! Omlouváme se! 10 nejlepších videí vybraných porotou bude zveřejněno 15. 5. 2018.

Skvělá zpráva. Do konce základní části bude jistě překročena hranice 3 500 000 Kč. Začátek Generali play off TELH přinese Hokejovou tombolu i do Plzně. Pevně věříme, že si ji plzeňští fanoušci oblíbí a budou atakovat hodnoty, které vynáší na vrchol liberecké.

V Home Credit Areně dlouhodobě drží první místo mezi kluby. Celkem se v Liberci povedlo od začátku sezony vybrat 650 000 Kč a rozdělit spravedlivě 50:50 mezi šťastné výherce a klub. V zápase proti Spartě padl i stávající rekord klubu, který byl překonán zhruba o pět tisíc. Vítěz si odnesl domů krásných 22 075 Kč! Není divu, že měl z vybrané částky nesmírnou radost. K tomu, aby vyhrál, mu stačilo zakoupit tiket za 50 Kč a mít štěstí. O nový rekord se postarali malí hokejisté ze 7. třídy, kteří s pomocí rodičů tikety pilně prodávali. Stejná částka, kterou získal výherce putuje také na konto těchto malých nadějí Bílých Tygrů. Získané prostředky jim pomůžou rozvíjet hokejové dovednosti například na turnajích.  

V Třinci drží mezi kluby krásnou druhou příčku. Díky Hokejové tombole 50:50 a hlavně fanouškům připutovalo v této sezoně na Nadační fond Ocelářů již 320 000 Kč. Poslední výhru, 11 625 Kč, si odnesl divák z Mělníka, který, jak sám uvedl, je neutrální fanoušek. Ocelářům ale moc pochválil krásnou WERK ARENU. 

Pomyslnou bronzovou příčku drží ve Vítkovicích kde mají v posledních dvou domácích zápasech základní části velkou šanci překonat celkovou částku půl milionu korun! Vzhledem k tomu, že chybí pouhých 24 000 Kč tak je to s ohledem na dosavadní průměr téměř jisté. Obzvláště když mají Vítkovice tak skvělé fanoušky, jako je například poslední výherkyně paní Marie Stránská. Tato elegantní dáma je babička jednoho hráčů Vítkovic (Šimona) a nejen že poctivě podporuje svého vnuka na domácích zápasech, nosí jeho číslo na čepici, ale hlavně pravidelně kupuje tikety Hokejové tomboly, aby podpořila vítkovickou hokejovou mládež. K zasloužené výhře gratulujeme!

Děkujeme všem fanouškům, kteří zakoupením tiketu za pouhých 50 Kč podporují děti a projekty svých klubů. Stále platí, čím více fanoušků se zapojí, tím větší částku si mohou odnést a tím více podpoří projekt či jinou aktivitu svého klubu! Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz  

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV