Hokejka news

 • 9. 11. - 16:41

  6. díl extraligových NEJ

  Chceš vidět jako první extraligová NEJ a 6. díl? Jací borci mají tak tvrdou střelu, že atakovali 5 nejlepších výkonů v České republice? Mrkni do svého newsletteru! 

 • 2. 10. - 16:58

  3. díl extraligová NEJ

  Chceš vidět další disciplínu #extraligovaNEJ? Tak mrkni do mailu na HOKEJKANEWS! Najdeš tam třetí díl sledované série.

 • 14. 9. - 16:17

  Extraligová NEJ startují!

  V jakém klubu Tipsport extraligy mají nejrychlejšího bruslaře, za který tým hraje hokejista s nejtvrdší střelou, kdo umí střílet nejpřesněji, kdo je nejšikovnější při jízdě s pukem? To vše prozradí Extraligová NEJ!

 • 19. 8. - 10:25

  Dárky pro prvních 100 dětí!

  V úterý slavím na letním koupališti Pod Javorovým v Třinci své druhé narozeniny. Pro prvních 100 dětí mám nachystány super dárky. Budeme také soutěžit o LED TV Sencor a připravím i autogramiádu hráčů národního týmu České republiky! Více informací ZDE.

Je to snadné! Podpořit svůj klub můžeš nejen hlasivkami, ale taky finančně přispět třeba na ty nejmenší. Stačí si koupit tiket za 50 Kč a můžeš vyhrát až 50 000 korun na každém utkání. Čím více fanoušků se zapojí, tím vyšší je výhra. V hokejové tombole 50:50 vyhrává každý. Fanoušci i klub.

Věrné, a i štědré příznivce má BK Mladá Boleslav. V 10. kole TELH si fanoušek koupil tiket a rovnou jej věnoval dětem hokejové první třídy, která společně s rodiči lístky do tomboly prodávala. A byl to šťastný tiket, který přinesl těm nejmenším hokejistům Mladé Boleslavi výhru 8 300 Kč. Také třinečtí mají silnou podporu fandů. Aktuálně nákupem tiketů přispěli do Nadačního fondu Oceláři částkou 57 575 Kč! Od neděle 15.10. se budou moci do Hokejové tomboly nově zapojit i ve Zlíně, tombola tu startuje v rámci utkání Aukro Berani Zlín versus HC Škoda Plzeň.  

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport. 

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Je tu přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH. K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV