Buc stvrdil návrat do Olomouce. Slovenský mistr už má smlouvu

Foto: Karolina Martinková, hc-olomouc.cz

19. srpna 2017, 15:06

Marek Hedbávný

Potvrzeno: Dávid Buc se po roce vrací do Tipsport extraligy. Slovenský útočník uspěl na zkoušce v Olomouci a podepsal s ní kontrakt na příští sezonu.

Fanshop

Třicetiletý hokejista působil na Hané už v ročnících 2014/2015 a 2015/2016. Po 115 zápasech v olomouckém dresu měl bilanci 22+38 a postupně se vypracoval v týmovou oporu.

V létě 2016 pomýšlel na angažmá v KHL, protože ale žádná zajímavá nabídka nepřišla, překvapivě zamířil na Slovensko. V základní části byl se 44 body osmým nejproduktivnějším hráčem tamější extraligy a v play off pomohl Banské Bystrici k titulu.

Teď bude hrát znovu za Moru. „Hned po sezoně jsem byl v kontaktu s Erikem Fürstem (generální manažer Olomouce, pozn. red.) a chtěl jsem se do Olomouce vrátit. Byl jsem tady spokojený, dařilo se mi. Rád bych si to zopakoval,“ hlásí Buc.

Za Kohouty odehrál v letošním přípravném období čtyři zápasy a zaznamenal tři asistence.

Aktuální kádr HC Olomouc

Brankáři: Branislav Konrád, Martin Falter.

Obránci: Lukáš Galvas, Jakub Galvas, Martin Vyrůbalík, Jiří Ondrušek, Robin Staněk, Tomáš Houdek, Jan Jaroměřský, David Škůrek, Ludvík Rutar, Lukáš Spurný.

Útočníci: Dávid Buc, Vilém Burian, Jan Eberle, Jakub Herman, Miroslav Holec, Aleš Jergl, Jan Knotek, Marek Laš, Rok Macuh, David Ostřížek, Roman Rác, Jiří Řípa, František Skladaný, Petr Strapáč, Kevin Sundher, Roman Vlach.

Foto: Karolina Martinková, hc-olomouc.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz