Beck už nepovede Kadaň. Vrací se k chomutovským juniorům

Foto: Petr Kozelek

Jaroslav Beck opouští po třech letech realizační tým Trhačů a v příští sezoně povede juniorku Chomutova. Jména jeho nástupců zveřejní Kadaň později.

Fanshop

Jako hlavní trenér dovedl Beck prvoligovou Kadaň dvakrát do předkola play off a letos k záchraně. „Tato sezona byla jednoznačně nejtěžší, ale jsem rád, že můžu odejít hlavním vchodem a s hlavou nahoře,“ řekl zkušený kouč pro skkadan.cz.

Složení nového realizačního týmu oznámí Trhači po skončení baráže. V té totiž bojuje o záchranu partnerská Energie.

Spolupráce s ní by měla i nadále pokračovat. „V Karlových Varech byl přínos farmy hodnocen velice pozitivně. Výsledek je, že chtějí ve spolupráci pokračovat, protože práce měla hlavu i patu,“ prozradil Beck v rozhovoru s Kateřinou Kundertovou.

„Jsem rád, že můžu odejít hlavním vchodem a s hlavou nahoře."

Beck se vrací zpátky k chomutovské juniorce, odkud do Kadaně v roce 2014 přicházel.

Jedním z jeho nástupců by mohl být Robert Kaše. Bývalý kadaňský hokejista dosud vedl chomutovskou mládež a v extraligové sezoně 2013/2014 byl asistentem u pirátského áčka. I na střídačce Kadaně už v minulosti stál. Jeho synové Ondřej a David pak patří k nejtalentovanějším hráčům českého hokeje a k nejznámějším kadaňským odchovancům.

Trhači skončili v sezoně 2016/2017 na třinácté pozici.

Trhači skončili v sezoně 2016/2017 na třinácté pozici. | Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz