Zápasy

Příklepy

28. 7. - 8:27

Di Giuseppe podepsal roční smlouvu s Carolinou

Kanadský útočník Philippe Di Giusepope zůstává hráčem Caroliny, s vedením Huricanes se dohodl na nové roční dvoucestné smlouvě, která mu v případě pobytu v prvním týmu zajistí 725 tisíc dolarů. Na farmě bude Di Giuseppe pobírat 125 tisíc dolarů. Třiadvacetileté křídlo si v minulém ročníku NHL připsalo 36 utkání, gól a šest nahrávek.

28. 7. - 8:21

Švýcarský Kloten jedná s Plüssem a Santalou

Představitelé švýcarského Klotenu chtějí posílit kádr o zkušené útočníky, podle listu Neuen Zürcher Zeitung byl mohli do klubu dorazit Martin Plüss a Fin Tommi Santala. Švýcarský veterán Plüss strávil většinu dlouholeté kariéry v Bernu, ale nyní je bez smlouvy. Fin Santala už za Kloten hrál, minulou sezonu končil v ruském Magnitogorsku,

28. 7. - 8:11

MacLean a Allen budou asstenty v Arizoně

Někdejší vynikajícím útočník NHL John MacLean a Scott Allen byli jmenováni asistenty u týmu Arizony, oba budou pomáhat hlavnímu trenérovi Ricku Tocchetovi. MacLean dostane na starost útočníky a hru v přesilovkách, předtím byl členem trenérského štábu New Jersey nebo Caroliny, Allen zastával stejnou pozici na Floridě.

28. 7. - 8:03

Kanaďan King jedná s Dynamem Moskva

Kanadský útočník Dwight King by mohl posílit Dynamo Moskva, informuje o tom server allhockey.ru. Někdejší hokejista Los Angeles a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu jedná s vedením moskevského klubu, pokud dojde k dohodě, přesune se King poprvé v kariéře do Evropy. Během minulé sezony hrál NHL za Kings a také za Montreal.

27. 7. - 21:33

Nakládal dvěma góly režíroval obrat Jaroslavle

Hokejisté Jaroslavle dokázali v přípravě na KHL otočit zápas s Jugrou z 0:2 na 3:2. Hlavním hrdinou se stal obránce Jakub Nakládal, který v závěru nejdřív vyrovnal a pak duel rozsekl v nájezdech. V dalších utkáních si poradil Podolsk s Omskem 3:1 a Spartak Moskva s Nižným Novgorodem 2:1. U výher byli také Roman Horák, Vojtěch Mozík a Lukáš Radil.

Video

HOKEJKA

Červenec 28
dnešní den v roce 2005

Jacques Lacarriere

Ve věku 98 let zemřel člen Síně slávy IIHF Jacques Lacarriere. Několikanásobný francouzský mistr reprezentoval svou zemi na dvou Olympijských hrách a pěti mistrovstvích světa. Za reprezentační mužstvo odehrál 53 utkání, z toho 28 jako kapitán. Průkopník hokeje se po skončení aktivní kariéry zasloužil o uznání francouzského hokeje ve světě.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz