Zápasy

Příklepy

23. 4. - 20:23

Po odchodu z Caroliny míří kouč Peters do Calgary

Trenér Bill Peters, jenž minulý týden na vlastní žádost skončil u hokejistů Caroliny, bude trénovat v Calgary. Hlavní kouč kanadské reprezentace pro květnové mistrovství světa v Dánsku nahradil Glena Gulutzana, jenž byl po základní části od Flames odvolán.

23. 4. - 17:10

Pakarinen prý vymění Edmonton za Magnitogorsk

Finský útočník Iiro Pakarinen, který poslední čtyři sezony působil v organizaci Edmontonu, má podle listu Iltalehti namířeno do Magnitogorsku. Ruský klub se s někdejším finským reprezentantem dnes údajně domluvil na spolupráci. Bývalý hokejista Kuopia a IFK Helsinky sehrál v letošní sezoně za Edmonton 40 utkání, vstřelil dva góly a přidal jednu nahrávku.

23. 4. - 17:04

Pettersson nejužitečnějším hráčem play off SHL

Devatenáctiletý útočník Elias Pettersson byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem play off švédské SHL. Talentovaný hráč, jehož si v draftu zamluvil Vancouver, vydatnou měrou pomohl Växjö k mistrovskému titulu. Pettersson sehrál v play off 13 utkání, vstřelil deset gólů a přidal devět nahrávek.

23. 4. - 9:17

Do přípravy Rusů pozváni Zadorov a Provorov

Do přípravy ruské reprezentace před světovým šampionátem byli pozváni Nikita Zadorov a Ivan Provorov, informuje o tom ruský svaz. Obránce Zadorov působil v Coloradu, jiný zadák Provorov byl oporou Philadelphie. Ale podle sdělení agenta Marka Gandlera je jeho start na MS nepravděpodobný vzhledem ke zranění.

23. 4. - 9:16

Desharnais má prý namířeno do Jaroslavle

Kanadský útočník David Desharnais má prý namířeno do Jaroslavle, informuje o tom ruský server Byzněs online. Desharnais sehrál v letošní sezoně za New York Rangers 71 utkání NHL, přičemž vstřelil.šest gólů a přidal 22 nahrávek.

HOKEJKA

Duben 24
dnešní den v roce 1970

Suchý obhájil Zlatou hokejku

Opora nejen Dukly Jihlava, ale i národního mužstva, to je obránce Jan Suchý. Vyhrál i druhý ročník ankety Zlatá hokejka, kterou pořádá redakce časopisu Gól. Na druhém místě se v hlasování odborníků umístil reprezentační kapitán Josef Černý z Brna a třetí byl Václav Nedomanský, útočník Slovanu Bratislava. Jan Suchý se za svou kariéru dostal čtyřikrát do all-star týmu MS, v letech 1969 a 1971 byl dokonce vyhlášen nejlepším obráncem šampionátu.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz