Zápasy

Příklepy

29. 6. - 15:01

Šatan generálním manažerem slovenské reprezentace

Miroslav Šatan přijal nabídku vedení slovenského hokeje a nastupuje do pozice generálního manažera tamní reprezentace. Ve funkci nahradí Róberta Švehlu, totéž platí i o členství ve výkonném výboru svazu. Jak informují slovenská média, Šatan dnes podepsal roční smlouvu. "Věříme, že to je nejlepší možnost pro slovenský hokej," řekl šéf svazu Martin Kohút.

29. 6. - 12:25

Conacher bude dál hrát za Tampu Bay

Útočník Cory Conacher bude dál působit v Tampě Bay, kam se loni vrátil po angažmá ve švýcarském Bernu. Sedmadvacetiletý Kanaďan se s vedením Lightning dohodl na nové dvouleté smlouvě. První rok kontraktu bude jednocestný, druhý dvoucestný. Za sezonu si Conacher přijde na 650 tisíc dolarů. V té uplynulé sehrál za Tampu Bay 11 utkání NHL, jinak působil na farmě.

29. 6. - 11:00

Švýcar Andrighetto přijal kvalifikační nabídku Colorada

Švýcarský útočník Sven Andrighetto přijal kvalifikační nabídku Colorada a bude za Avalanche i nadále nastupovat. Bývalý hokejista Montrealu přišel k Lavinám výměnou z Canadiens, za Colorado zatím sehrál 46 zápasů NHL, v nichž zaznamenal 7 gólů a 15 asistencí.

29. 6. - 10:57

Brankář Condon prodloužil smlouvu s Ottawou

Americký brankář Mike Condon bude nadále působit v Ottawě. Účastník MS 2015 v Rusku se s vedením Senators dohodl na nové tříleté smlouvě, jež mu zajistí celkový příjem ve výši 7,2 miliónů dolarů. Condon chytá v klubu od loňského roku, během minulé sezony absolvoval za Senátory 43 utkání NHL.

29. 6. - 10:55

Newbury bude v DEL spoluhráčem Pöpperleho a Hübla

Kanadský útočník Kris Newbury, jenž má na kontě 75 utkání NHL v barvách Toronta, Detroitu, New York Rangers a Philadelphie, míří do německé DEL. Někdejší kanadský juniorský reprezentace se dohodl na spolupráci s vedením týmu Fischtown Penguins, bude tedy mj. spoluhráčem brankářů Tomáše Pöpperleho a Jaroslava Hübla.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz