Zápasy

Příklepy

14. 8. - 21:58

Rabbit jde z Jihlavy do zámořské ECHL

Kanadský útočník Wacey Rabbit, který uplynulou sezonu končil v Jihlavě, bude hrát nižší zámořskou East Coast Hockey League. Někdejší naděje Bostonu oblékne dres týmu Jacksonville IceMen, kde už zahajoval uplynulý ročník. V Tipsport extralize sehrál Rabbit 22 utkání, vstřelil tři branky a zaznamenal stejný počet nahrávek. Dalších devět startů přidal v baráži.

14. 8. - 18:38

Obránce Ellis prodloužil smlouvu s Nadhvillem

Kanadský obránce Ryan Ellis bude pokračovat v Nashvillu i po následující sezoně, kdy mu vyprší stávající smlouva. Ellis se s vedením Predators dohodl na novém osmiletém kontraktu, který mu zajistí celkový příjem ve výši 50 miliónů dolarů. Smlouva vstoupí v platnost od sezony 2019-20.

14. 8. - 9:18

Rooney se na dva roky upsal New Jersey

Útočník Kevin Rooney se dohodl na dvouleté dvoucestné smlouvě s New Jersey, která mu v případě působení v NHL zajistí 700 tisíc dolarů ročně. Rooney strávil minulou sezonu na farmě v týmu Binghamton Devils, kde sehrál 71 utkání, vstřelil 14 gólů a přidal 20 nahrávek. V NHL má zatím na kontě jen pět zápasů.

14. 8. - 8:22

Přípravy NHL uvidí v Číně, Švýcarsku a Německu

Představitelé NHL potvrdily, že některá přípravná utkání proběhnou v Evropě a Asii. Hokejisté Bostonu a Calgary se 15. září (Šanghaj) a 19. září (Peking) představí v Číně. Švýcarský Bern hostí 1. října duel místního týmu s New Jersey, dva dny poté se v Kolíně nad Rýnem utkají hokejisté domácího klubu s Edmontonem. Informuje o tom nhl.com.

13. 8. - 22:40

Brady Tkachuk podepsal smlouvu s Ottawou

Čtyřka letošního draftu NHL má smlouvu v NHL, Brady Tkachuk podepsal tříletý nováčkovský kontrakt s Ottawou. Senators o tom informují na svém webu. Mladší syn Keitha Tkachuka hrál dosud za tým Boston University, pokud se v příští sezoně neprosadí do NHL, mohl by ročník strávit v London Knights z juniorské OHL.

HOKEJKA

Srpen 15
dnešní den v roce 1928

Miloslav Charouzd

V Praze se narodil člen Síně slávy českého hokeje Miloslav Charouzd. Svou kariéru začal v LTC Praha, a získal během ní tři tituly mistra Československa. Jeden právě s LTC a další dva s tehdejším TJ Spartak Praha Sokolovo. Zahrál si také za reprezentaci, ve které ve 46 zápasech vstřelil 42 gólů. Je mistrem světa a zároveň mistrem Evropy z roku 1949.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz