Zápasy

Příklepy

28. 6. - 17:05

Chytila draftovalo North Bay, Romana má Vancouver

Nejlepším českým hokejistou v letošním CHL Import Draftu je Filip Chytil. Zlínský útočník, jehož si v draftu NHl zamluvili New York Rangers, připadl ze sedmé pozice North Bay. O příčku výš se umístil Miloš Roman. Slovenský útočník Miloš Roman, který působí v Třinci, zaujal skauty týmu Vancouver Giants, kde před lety váleli mj. Řepík, Schwarz, D. Musil nebo Bližňák.

28. 6. - 17:02

Rusk Svěčnikov jedničkou CHL Import Draftu

Ruský útočník Andrej Svěčnikov, který dosud hrál zámořskou USHL za Muskegon, je jedničkou letošního CHL Import Draftu. Účastníka letošního MS do 18 let si z první pozice zamluvilo Barrie. Jaku druhý přišel na řadu jiný Rus Alexander Chovanov (Moncton), ze třetí příčky uspěl Švýcar Gilian Köhler (Kootenay).

28. 6. - 16:35

Běloruský obránce Vorobej na zkoušce ve Slovanu

Běloruský obránce Pavel Vorobej, který startoval na nedávném mistrovství světa, se pokusí prosadit do kádru Slovana Bratislava. Vorobej se zapojí do přípravy slovenského týmu, přichází prozatím na zkoušku. Devatenáctiletý rodák z Minsku hrál loni za běloruskou dvacítku a také za juniorský tým Dynamo Moloděčno.

28. 6. - 10:47

Brankáři Kváča, Vejmelka a Vomáčka na kempech NHL

Českobudějovický brankář Petr Kváča, který byl v sobotu draftován ve čtvrtém kole Coloradem, se zapojil do tréninkového kempu Colorada. S nadějemi Nashvillu se zase v těchto dnech připravují v kempu Karel Vejmelka, jenž je kmenovým gólmanem brněnské Komety, a čerstvě draftovaný Tomáš Vomáčka.

28. 6. - 10:44

Hyka a Patera absolvují kemp nováčků v Las Vegas

Útočník Tomáš Hyka a brankář Jiří Patera absolvují kemp nováčků týmu Las Vegas Golden Knight, který probíhá od úterý do soboty. Nový tým NHL se připravuje v Las Vegas, nováčkovský kemp se týká draftovaných hráčů, hokejistů na zkoušku a těch, kteří už mají s týmem smlouvu. Vedle české dvojice se v přípravě potí mj. Cody Glass, Nick Suzuki, Alex Tuch a další naděje.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz