Zápasy

Příklepy

23. 5. - 11:10

E. Kane zřejmě zůstane v San Jose dalších 7 let

Lukrativní sedmiletý kontrakt si v San Jose vysloužil Evander Kane. Kanadský útočník by si podle informací Sportsnet měl vydělat celkem 49 miliónů dolarů, dohoda je údajně před podpisem. Kane si ročně přijde na sedm miliónů, stávající smlouva, která mu vyprší koncem června, zajišťuje roční příjem ve výši 5,25 miliónů.

23. 5. - 11:05

Francouz Texier se upsal Blue Jackets

Francouzský reprezentační útočník Alexandre Texier uzavřel tříletou nováčkovskou smlouvu s Columbusem, který ho získal ze 45. pozice loňského draftu. Účastník nedávného MS v Dánsku strávil uplynulou sezonu ve finském Kuopiu, během 53 utkání základní části SM-Liigy si připsal 13 gólů a devět nahrávek.

23. 5. - 11:02

Ryan Miller podstoupil operaci ruky

Brankář Ryan Miller podstoupil operaci na ruce, podle lékařů by měla léčba trvat zhruba šest týdnů. Sedmatřicetiletému gólmanovi Anaheimu byl při chirurgickém zákroku odstraněn úlomek kosti levé ruky. S Ducks má Miller smlouvu ještě na příští sezonu ve výši dvou miliónů dolarů.

23. 5. - 10:59

Lotyšský brankář Merzlikins jedná s Columbusem

Lotyšský reprezentační brankář Elvis Merzlikins by mohl ze Švýcarska odejít do NHL. O gólmana Lugana se zajímají v Columbusu, podle listu The Athletic jedná agent hráče s vedením Blue Jackets o smlouvě. Merzlikins po skončení MS v Dánsku odletěl do Los Angeles.

23. 5. - 9:05

Slovenský obránce Malec pokračuje v Kometě

Slovenský zadák Tomáš Malec se dohodl na pokračování v brněnské Kometě, se kterou se v uplynulých dvou sezonách radoval ze zisku mistrovského titulu. "Kometa je pro mě nejlepším klubem, ve kterém jsem kdy byl. Chtěl jsem pokračovat a jednání s panem Zábranským bylo rychlé. Domluvili jsme se a těším se na další sezonu," říká na klubovém webu zkušený bek s 631 extraligovými starty.

Video

HOKEJKA

Květen 23
dnešní den v roce 1905

Karel Hromádka

V tento den se narodil člen Síně slávy českého hokeje Karel Hromádka. V lize působil v klubech HOV Praha a LTC Praha, se kterým získal mistrovský titul. Na závěr kariéry si ještě zahrál za SK Podolí. Byl také reprezentant Československa. V národním dresu odehrál 54 zápasů, vstřelil 16 branek a pomohl vybojovat dvě zlaté medaile na mistrovstvích Evropy.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz