Zápasy

Příklepy

21. 7. - 10:57

Dumba má novou smlouvu, vydělá si balík

Obránce Matt Dumba se podle informací zámořských novinářů domluvil na prodloužení kontraktu s Minnesotou. A je to hodně lukrativní smlouva: Dumba si během dalších pěti sezon vydělá třicet milionů dolarů. 

20. 7. - 17:20

Sedmnáctka i podruhé přehrála Švýcary

Čeští reprezentanti do 17 let si v Romanshornu i ve druhé utkání poradili se Švýcarskem. Po čtvrteční výhře zvládli i páteční duel, který ovládli rozdílem tří branek. Výsledek: Švýcarsko "17" – Česko "17" 2:5 (1:2, 1:2, 0:1). Branky: 10. Näf, 37. Bieri – 13. Cikhart, 16. a 35. Stehlík 40. a 48. Chlubna.

20. 7. - 7:51

Obránce Bowey pokračuje ve Washingtonu

Kanadský obránce Madison Bowey uzavřel novou dvouletou smlouvu s Washingtinem, ročně si vydělá milión dolarů. Účastník MS dvacetiletých 2015 strávil u Capitals tři sezony, v té poslední sehrál 51 utkání NHL a zaznamenal 12 nahrávek. V bojích o Stanley Cup ovšem třiadvacetiletý bek nenastoupil.

20. 7. - 7:46

D. Grant uzavřel roční kontrakt s Pittsburghem

Zástupci Pittsburghu uzavřeli roční kontrakt s Derekem Grantem, který dosud nastupoval za Anaheim. Smlouva hráči zajistí příjem 650 tisíc dolarů. Kanadský útočník v minulosti hrál také za Ottawu, Buffalo, Calgary či Nashville, v minulém ročníku měl za Ducks na kontě 66 utkání NHL, 12 branek a stejný počet nahrávek.

20. 7. - 7:42

Blunden a Catenacci budou hrát za Bolzano

Italské Bolzano ulovilo posily ze zámoří. Do kádru italského účastníka EBEL míří útočníci Mike Blunden a Daniel Catenacci. Prvně zmíněný rodák z Toronta dosud působil v organizaci Ottawy a na kontě má 127 utkání NHL, Catenacci strávil ročník na farmě New York Rangers, v NHL celkem sehrál 12 zápasů.

Video

HOKEJKA

Červenec 21
dnešní den v roce 1953

Jakob Kölliker

V Bielu se narodil člen Síně slávy IIHF Jakob Kölliker. Dlouholetý držitel dnes již překonaného rekordu v počtu mezinárodních startů za švýcarskou reprezentaci (213) třikrát dovedl HC Biel ke švýcarskému ligovému titulu. Vedle toho hrál ještě za Ambri-Piottu, účastnil se dvanácti mistrovství světa a dvou Olympijských her. Po skončení aktivní kariéry poměrně úspěšně působí jako trenér.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz