Zápasy

Příklepy

22. 6. - 21:04

Markus Granlund pokračuje ve Vancouveru

Finský útočník Markus Granlund bude nadále působit ve Vancouveru, s vedením Canucks se dohodl na nové roční smlouvě. Jak uvedl klubový web, Mladší bratr Mikeala Granlunda z Minnesoty si za sezonu vydělá 1,475 miliónu dolarů. Během uplynulého ročníku NHL sehrál finský hokejista 53 utkání, vstřelil osm branek a přidal čtyři nahrávky.

22. 6. - 21:00

San Jose vykoupí smlouvu Paula Martina

Představitelé San Jose potvrdili, že vykoupí poslední rok smlouvy Paula Martina. Zkušený zadák se Sharks upsal na čtyři sezony 1. července 2015, kontrakt činil celkem 19,4 miliónů dolarů. V roce 2016 přispěl Martin k postupu San Jose do finále Stanley Cupu. V uplynulé sezoně NHL sehrál 21 utkání, dalších sedm pak přidal v play off.

22. 6. - 20:57

Ward opustí Carolinu, bude volným hráčem

Kanadský brankář Cam Ward patrně po 13 sezonách opustí Carolinu a 1. července bude volným hráčem. Informuje o tom magazín The Score s odkazem na hráčova agenta. Ward s Hurricanes získal v roce 2006 Stanley Cup, v další sezoně slavil s týmem Kanady titul mistra světa.

22. 6. - 19:48

Netík se ze Záhřebu stěhuje do Košic

Zkušený útočník Tomáš Netík míří z chorvatského Záhřebu na Slovensko, bývalý hokejista Sparty, Karlových Varů, Ústí nad Labem, Liberce či Třince se dohodl na spolupráci s Košicemi. "Slibujeme si od něj, že bude pravidelně bodovat a pomůže našim mladým hráčům v hokejovém růstu," řekl klubovému webu hlavní kouč Roman Šimíček.

22. 6. - 17:55

Bylsma asistentem trenéra Blashilla v Detroitu

Dan Bylsma byl jmenován asistentem trenéra Jeffa Blashilla v Detroitu, oba už spolupracovali u týmu USA na letošním MS v Dánsku. Bylsma byl v minulosti hlavním koučem Pittsburghu nebo Buffala a americkou reprezentaci vedl na olympiádě 2014, v NHL nepůsobí od konce sezony 2016-17.

Video

HOKEJKA

Červen 23
dnešní den v roce 1884

Cyclone Taylor

V Tara (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Cyclone Taylor. Jedna z prvních opravdových hokejových hvězd a a jeden z prvních profesionálů zaujal hlavně svou ohromnou gólovou potencí, kterou prodal při Stanley Cupech Ottawa Hockey Clubu (1909) a Vancouveru Millionaires (1915). Údajně také patřil k hráčům, kteří dokázali stejně rychle bruslit dopředu i dozadu.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz